Drewniane schody i podłogi pełnią w domach i mieszkaniach nie tylko funkcję praktyczną, ale również są częścią dekoracyjną pomieszczeń. Stąd prace przy ich odnawianiu warto zlecić fachowcom. Renowacją schodów i parkieciarstwem na naszym terenie zajmuje się firma Parkiet SAJ z Nowego Sioła.

W nowoczesnych domach schody są mocno wyeksponowane, a te wykonane z drewna dopełniają wygląd pomieszczeń dodając im elegancji i szyku. Warto więc zadbać o swoje schody. W ich renowacji pomocna będzie firma Parkiet SAJ Józef Saj. Właściciel firmy od wielu lat pracuje na specjalistycznym sprzęcie, nadając starym schodom nowe, odświeżone oblicze. W Parkiet SAJ swoją pracę zawsze kończą na zabezpieczeniu powierzchni lakierem, bejcą lub olejem, by schody służyły przez długie lata.

Firma specjalizuje się także w świadczeniu kompleksowych usług parkieciarskich. W jej ofercie znajdują się działania z zakresu montażu drewnianych podłóg, układania parkietów i ich renowacji, pielęgnacji, szlifowania i cyklinowania podłóg z drewna, a także montaż tarasów czy wykończenie wnętrz elementami z drewna najwyższej jakości.

Osoby zainteresowane usługami firmy Parkiet SAJ mogą się kontaktować pod nr tel. 691 878 164 lub 530 508 368

– – –

Publikacja jest artykułem promocyjnym dla firmy z pakietu PRO z bazy lubaczowskie.pl. Ty także możesz wykupić wizytówkę PRO i zaprezentować swój biznes na lubaczowskie.pl z roczną reklamą na elubaczow.com za 299 zł netto za rok.

Chcesz wykupić wizytówkę?
Napisz: kontakt@lubaczowskie.pl lub zadzwoń tel. 883 051 883.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here