Każdy organizator konferencji doskonale zdaje sobie z tego sprawę, że wybór odpowiedniej lokalizacji to podstawa do tego, aby wydarzenie było udane. Oczywiście idzie to w parze z wysoką merytoryką konferencji oraz atrakcyjnymi prelegentami. Bardzo ciekawym miejscem pod kątem organizacji konferencji mogą być pomorskie Kaszuby, które przez wielu porównywane są również do Mazur, ze względu na piękne jeziora oraz malownicze lasy i sprzyjający do życia klimat. Kaszuby to region, w którym można odpocząć oraz przeprowadzić biznesowe wydarzenie. Jest tu szeroka oferta ośrodków konferencyjnych oraz hoteli, które mają profesjonalne przestrzenie do organizacji wydarzeń. Atutem Kaszub jest ich unikalne położenie, ponieważ na północy graniczą z Bałtykiem, a południową granicę regionu wyznaczają piękne bory leśne. 

Co wziąć pod uwagę przy wyborze miejsce konferencji na Kaszubach?

Decyzja o wyborze danej lokalizacji na konferencję na Kaszubach, musi być determinowana kilkoma czynnikami. Przede wszystkim musi to być miejsce, które posiada nowoczesną infrastrukturę konferencyjną, w tym przestronne sale dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających uczestników. Warto wziąć pod uwagę również logistykę, czyli łatwość dojazdu do danego obiektu. Pod kątem organizacji konferencji, zdecydowany plus należy przypisać obiektom położonym wzdłuż głównych szlaków komunikacyjnych i w niedalekiej odległości od gdańskiego lotniska. Jeżeli planujecie wydarzenie kilkudniowe, lepszym wyborem mogą okazać się obiekty hotelowe. Z jednej strony zapewnią one przestrzeń konferencyjną, a z drugiej strony mogą zadbać również o ich wyżywienie oraz przygotowanie pokojów hotelowych. Konferencje organizowane na Kaszubach mają to w sobie, że bardzo często przyjeżdżają na nie uczestnicy z całymi rodzinami.

Kaszubskie ośrodki konferencyjne zlokalizowane są nad jeziorami lub w tutejszych lasach. Bardzo dużą popularnością cieszą się również miejscowości w niedalekiej odległości od morza, które mogą połączyć aspekt merytoryczny wydarzenia z nadmorskimi atrakcjami dla całych rodzin. Wybór lokalizacji powinien być również determinowany realnymi potrzebami organizatorów i oczekiwaniami uczestników wydarzenia. Sala musi być przystosowana do przyjęcia w komfortowych warunkach wystarczającej liczby osób. Jeżeli zadbacie o to oraz o atrakcyjne możliwości spędzania wolnego czasu przez uczestników, to nawet kilkudniowe konferencje na Kaszubach okażą się prawdziwym sukcesem. 

Atrakcyjna oferta konferencyjna Hotelu Victoria 

Jeżeli interesują Was Kaszuby, to bardzo ciekawym ośrodkiem konferencyjnym jest Hotel Victoria, który położony jest w Bolszewie. Hotel znajduje się w niedalekiej odległości od lotniska w Gdańsku oraz przy głównej trasie S6, która łączy Trójmiasto ze Szczecinem. To duże ułatwienie dla organizatorów i uczestników konferencji, a bliskość głównego szlaku komunikacyjnego nie zakłóca w żaden sposób wydarzenia. W obiekcie jest do dyspozycji nowoczesne centrum konferencyjne, w którym z powodzeniem można zorganizować konferencję nawet do 300 osób. Samo Bolszewo znane jest z lokalnej kuchni i wysokiej jakości ryb, których można skosztować w hotelu. Obiekt znajduje się zaledwie kilkanaście kilometrów od bałtyckich plaż, co również jest jego atutem.

Poza częścią konferencyjną, do dyspozycji uczestników wydarzenia jest atrakcyjna oferta noclegowa i wysokiej jakości pokoje. Dodatkowo wolny czas można spędzać w tutejszym Aquaparku lub w strefie SPA. Aktywne osoby na pewno skorzystają z torów bowlingowych, na których można zorganizować towarzyszące konferencji atrakcje. Hotel Victoria to doskonała baza wypadowa na Półwysep Helski lub do Trójmiasta, co również spotyka się z zadowoleniem uczestników konferencji. Dobra lokalizacja sprawia, że warto zorganizować wydarzenie na Kaszubach. Z ofertą konferencyjną Hotelu Victoria możecie zapoznać się na stronie internetowej https://hotelvictoria.pl/konferencje-i-szkolenia/.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here