W miniony weekend (21-22.08) miały miejsce spotkania trzeciej kolejki jarosławskiej klasy okręgowej. Drużyna Pogoni-Sokoła Lubaczów przegrała z Ostrowem, a Start Lisie Jamy ponownie zagrał na remis.

Sobotni (21.08) mecz Startu Lisie Jamy przeciwko drużynie Czuwaj-Wiaro Przemyśl zakończył się wynikiem 2-2. Mecz lepiej rozpoczął zespół gospodarzy, bo w przerwie meczu prowadził 1-0 po bramce Miłosza Linka z 30. minuty. W drugą połowę lepiej weszli natomiast zawodnicy Czuwaju, którzy strzelili dwie bramki w przeciągu trzech minut (52. i 55. min.). Start uratował remis dopiero w czwartej minucie czasu doliczonego, wtedy ponownie trafił Miłosz Linek. Start Lisie jamy, jak na beniaminka, początek sezonu może uznać do względnie udanych – zespół ma swoim koncie 5 punktów i zajmuje 7 miejsce w tabeli.

Gorzej radzą sobie na boiskach jarosławskiej „okręgówki” piłkarze Pogoni-Sokoła Lubaczów. Wzmocniony w ostatnim czasie zespół, który miał walczyć o najwyższe cele w lidze, po dwóch remisach na początek sezonu, w niedzielę musiał uznać wyższość drużyny Łęku Ostrów. Choć początek spotkania w Dachnowie był dość wyrównany, to pod koniec pierwszej połowy bramkę strzelili goście – jej autorem był Sebastianka. Kolejne trafienie w drugiej odsłonie dołożył Oronowicz i to przyjezdni cieszyli się z trzech punktów. Drużyna z Lubaczowa po dwóch remisach i porażce ma na swoim koncie 2 punkty i zajmuje dopiero 15. miejsce w tabeli.

– To nie tak miało być… – podsumował krótko klub na swoim społecznościowym profilu.