Co powinny wiedzieć osoby chcące dostać się na teren Arabii Saudyjskiej? Co trzeba zrobić w celu otrzymania wizy?

  • – Serwis Konsularny – usługi pośrednictwa wizowego
  • – Wizy do Arabii Saudyjskiej

Pośrednictwo wizowe to wygodne rozwiązanie, dzięki któremu zaoszczędzimy wiele czasu.

Serwis Konsularny – usługi pośrednictwa wizowego

Serwis Konsularny posiada siedzibę w Warszawie oraz oddziały w Gdańsku, Krakowie i Poznaniu. Firma zatrudnia również pracowników w Londynie i Berlinie i jest akredytowana do wszystkich możliwych konsulatów w kraju. Za granicą serwis zajmuje się pośredniczeniem przy wizach do państw nie posiadających placówek konsularnych w naszym kraju. Dodatkwo serwis legalizuje też dokumenty, tłumaczy, wyrabia zaświadczenia o niekaralności, pozwolenia na pracę, legalizuje pobyty obcokrajowców i pomaga przy wydaniu zgody na drugi paszport.

Pracownicy serwisu konsularnego przez wiele lat zdobywali doświadczenie w trakcie pracy w największej europejskiej firmie wizowej w Londynie. Serwis za sprawą swojego profesjonalizmu, wiedzy i prestiżu osiągnał status jednej z najlepszych i największych tego rodzaju firm w naszym kraju oraz drugi po MSZ (ministerstwo spraw zagranicznych) punkt informacji konsularnej w Polsce.

Odwiedź https://www.serwiskonsularny.pl/ i dowiedz się więcej. Wiza turystyczna, wniosek wizowy, opłaty wizowe, ważność wizy – na te i wiele więcej zagadnień chętnie odpowie doświadczony zespół, który służy pomocą każdego dnia.

Wizy do Arabii Saudyjskiej

Obywatele Polski i innych krajów Unii Europejskiej muszą uzyskać wizę do Królestwa Arabii Saudyjskiej zanim wjadą na jej teren.

Do głównych rodzajów wiz należą:

  • – Biznesowa (commercial visit)
  • – Wizyta pracownicza (working visit)
  • – Pracownicza (work visa)
  • – Wizyta rodzinna (family visit)
  • – Wizy OMRAH / HAJJ

W trakcie ubiegania się o wizę musimy pamiętać o kilku podstawowych rzeczach. Po pierwsze, paszport musi być ważny minimum sześć miesięcy dłużej niż koniec ważności przyszłej wizy. Po drugie, jedynymi akceptowanymi zdjęciami do wniosku wizowego są zdjęcia kolorowe (twarz na wprost, widoczne uszy, białe tło i wymiary 3,5 cm x 4,5 cm). Potrzebne działania (rejestrację i opłatę wizową) mogą za nas wykonać specjaliści z https://www.serwiskonsularny.pl/wizy-do-arabii-saudyjskiej/ jako usługę w ramach wykonywanej wizy do Arabii Saudyjskiej.

Wystawiane przez stronę arabską dokumenty są w j. arabskim, a to może wiązać się z wystąpieniem błędów lub niezgodności wynikających z tłumaczenia na język polski. Dlatego też Serwis Konsularny za każdym razem sprawdza w ambasadzie kopie dokumentów potrzebnych do wizy i po zaakceptowaniu przez konsula przedstawia je klientowi do procesu wizowania z pełną informacją dotyczącą wizy, w celu uniknięcia błędów, opóźnień i dodatkowych kosztów.

Dodatkowo konsulat wymaga od obywateli innych krajów niż Polska przedstawienia kopii karty pobytu na terenie Polski w trakcie składania wniosku o wizę.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here