Lisie Jamy z wygraną w „okręgówce”, Lubaczów znów remisuje

0

W weekend odbyły się spotkania 2. kolejki jarosławskiej klasy okręgowej. Drużyna z Lisich Jam tym razem wygrała swój mecz, a Pogoń-Sokół Lubaczów ponownie zagrał na remis.

Z trzema dodatkowymi punktami kończy drugą kolejkę jarosławskiej „okręgówki” drużyna Startu Lisie Jamy, która wygrała spotkanie z GKS-em Orłami 1-0. Bramka została zdobyta w 27. minucie, a jej autorem był Kamil Pytel.

Natomiast zespół Pogoni-Sokoła Lubaczów mecz drugiej kolejki rozegrał przeciwko drużynie KS-u z Szówska. Mecz zakończył się wynikiem 1-1. Bramkę dla Pogoni-Sokoła zdobył Jarosław Roman w 25 minucie meczu. Jest to drugi remis drużyny z Lubaczowa, przez co na ich koncie znajdują się jedynie 2 punkty. Po licznych wzmocnieniach przed sezonem, początek nowego sezonu wydaje się być małym falstartem.