Już za tydzień startuje CieszFanów Festiwal. Na cieszanowskiej scenie wystąpi wiele muzycznych gwiazd, a okolica zapełni się fanami rockowych brzmień. Jako partner medialny tego wydarzenia mamy dla naszych Czytelników karnety.

W tym roku w Cieszanowie zagrają takie gwiazdy jak: Kazik, Kwiat Jabłoni, Big Cyc, Hańba!, The Analogs, Jelonek, Dr Misio, Tabu, Łydka Grubasa, Boleo & Follow The Riddim, Farben Lehre, Zenek Kupatasa, Pull The Wire, Lej Mi Pół, Psy Wojny. Fani rockowych brzmień będą mogli także wysłuchać zwycięzców przeglądu kapel – Klangor, Transgresja i 4dziki.

CieszFanów to nie tylko muzyka

W tym roku organizatorzy wydarzenia starają się, aby CieszFanów przykładał ogromną wagę do kwestii ekologii, dlatego wśród partnerów festiwalu znajdziemy takie inicjatywy jak „Każda Puszka Cenna”, czy „Operacja Czysta Rzeka”. Jak co roku na festiwalu nie może zabraknąć namiotu City NGO, który prowadzić będzie m.in. spotkania z cyklu „Otwarte Głowy”, czyli dyskusję z muzykami, poetami i działaczami społecznymi. Dodatkowo podczas tegorocznej edycji festiwalu planowany jest wieczór filmowy zorganizowany pod gołym niebem.

Festiwal jest otwarty dla wszystkich, również tych najmłodszych. Na jego terenie działać będzie wioska dla dzieci, która zapewnia im rozmaite atrakcje i zabawy. Nową atrakcją w tym roku będzie pokaz fireshow, który w sobotę po ostatnim koncercie zamknie CieszFanów Festiwal 2021.

Rozdajemy karnety

Jako patron medialny CieszFanów Festiwalu mamy dla naszych Czytelników 5 karnetów, ale jak to w życiu bywa, nic nie jest za darmo. Osoby, które chciałyby je otrzymać będą musiały wykazać się spostrzegawczością i kreatywnością.

Trzeba odpowiedzieć na pytania:

  1. 1. Jaki instrument muzyczny umieszczony został w logo Ciesz Fanów Festiwal?
  2. 2. Na który występ tegorocznych gwiazd Festiwalu czekasz najbardziej i dlaczego?

Spośród wszystkich osób, które do niedzieli 15 sierpnia do godz. 23:59 prześlą na naszą skrzynkę redakcyjną redakcja@elubaczow.com maila z tytułem „Konkurs CFF” i z poprawnymi i ciekawymi odpowiedziami (prosimy także o podanie imienia, naziwska i miejscowości zamieszkania) wyłonimy pięć, które otrzymają karnety. Te będziecie mogli odebrać od poniedziałku w siedzibie naszej redakcji w Lubaczowie. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na upublicznienie swojego imienia i nazwiska oraz miejscowości zamieszkania w informacji o wynikach konkursu.

Informujemy, że na naszą redakcyjną skrzynkę wpłynęło ponad 30 konkursowych zgłoszeń. Karnety otrzymują:

Joanna Oleszycka, Lisie Jamy

Przemysław Sobczyszyn, Stary Dzików

Paulina Banaś, Lubaczów

Grzegorz Łata, Cieszanów

Marta Furgała, Krowica Hołodowska

Gratulujemy zwycięzcom, odezwiemy się do nas na maila!

Jeśli nie uda Wam się zdobyć karnetów w naszym konkursie, to pamiętajcie, że wejściówki znaleźć można na stronach: https://www.bilety24.pl/ oraz na https://www.ebilet.pl.

elubaczow.com, cieszfanow.pl


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

11 komentarze

  1. Miejmy nadzieję że podczas Festiwalu w Cieszanowie nie będzie mieszania się w politykę. A miało być tak pięknie a już na stronie CFF promują nową piosenkę zespołu Big Cyc – Twierdza i już przebierają nogami.
    https://www.facebook.com/cieszfanow/posts/4203681173034731
    Zespół Big Cyc miał w Cieszanowie wykonać swoją pierwszą płytę „Z partyjnym pozdrowieniem” z piosenkami piosenka góralska, ballada o smutnym skinie, wielka miłość do babci klozetowei itd… i co? a teraz promują na stronie CieszFanów Festiwal piosenkę Twierdza. Mam nadzieję że nie pozwolą aby zaśpiewali to w Cieszanowie. Wszystko zależy od dyrektora. Może na bis zespół Big Cyc zaśpiewał by „Piosenka o solidarności” lub „Nie wierzę elektrykom”. Zespół od początku słynął że mieszał się w politykę. Po co robić podziały na lepszych i gorszych Oni „ciemnogród, ludzie prymitywni” i My. Po co promować przy okazji strajk kobiet i wracać do tego syfu, po co promować chore poglądy ludzi popierających LGBT i tęczową flagę. Tu jest Polska ani nie ma co promować Ukraińców i ciągle mówić o Białorusi. Tutaj jest Polska. Pewna grupa ludzi będzie obserwować sytuacje i to czy na festiwalu nie mieszają się w politykę i czy skandują obraźliwe hasła przeciwko rządzącej partii PiS, premierowi, prezydentowi. Osoba organizująca festiwal organizowała również strajk kobiet w Lubaczowie i tutaj przy okazji może zechce wypromować swoje ideologie. Również aby ekipa nie rozpoczynała obraźliwych okrzyków j…PiS. Jeśli by do tego doszło to okazałoby się że festiwal zeszedł na dno i podjęte by były działania. Takie kiedyś było hasło; ludzie, muzyka, klimat i tylko to się liczy aby szanować drugiego człowieka.

  2. Dlaczego nie ma słowa Cieszanów tylko wszędzie jakieś cieszfanów. Jeszcze jakby to było pisane osobno i nazwa festiwalu Ciesz Fanów Festiwal to jeszcze. Samo słowo cieszfanów to profanacja nazwy miasteczka. Wstyd że władze gminy nie zwrócą uwagi na przeinaczanie nazwy miejscowości. Dajcie zamiast tego napisy Cieszanów. Czy nie stać was na taki napis. Wstyd i żenada

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here