Święto Kolorów – największa w Polsce kolorowa trasa zawitała do Lubaczowa. W niedzielę (8.08) na lubaczowskim Rynku odbył się Piknik Rodzinny „Bezpieczny Lubaczów”.

Takich tłumów jak tego popołudnia na lubaczowskim Rynku nie było już dawno. W zabawie polegającej na obrzucaniu się różnobarwnymi proszkami udział wzięły dzieci i młodzież, ale także dorośli dali się ponieść kolorowemu szaleństwu. Atmosferę rozkręcali DJ i animator dla dzieci, dostępne były dmuchańce, wata cukrowa i słodkie napoje. Pojawili się także wystawcy. Po południu rozpoczęła się zabawa dla seniorów „Na ludową nutę”. Na scenie wystąpili m.in. podopieczni Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie, Zespół Seniorów „Radość”, „Cztery Pory Roku”, Kapela Braciaki i TNT.

W trakcie wydarzenia specjaliści z powiatowego szpitala prowadzili akcję szczepień przeciw COVID-19.

Galeria zdjęć, fot. Miasto Lubaczów.

Jeszcze więcej zdjęć z pikniku znajdziecie w galerii Miasta Lubaczów na Facebook’u.

AH, elubaczow.com

4 komentarze

  1. Jednak piknik w mieście to pełna kultura czego nie można powiedzieć o sobotnim pikniku rodzinnym w Lisich Jamach, który przemienił się w dziwny sposób na urodziny ,,M….”. Litry wódki, huczne ,,sto lat” śpiewane a później ryczane, pijane osoby leżące na skwerze i ulicy, walajace się części garderoby, liczne awantury i na koniec rękoczyny kończące się przyjazdem karetki pogotowia. Szkoda, że Wójt sponsoruje takie imprezy ale widocznie tak pozwala odreagować swoim suwerenom.,

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here