SONY DSC

W sobotę (31.07) na „Orliku” w Baszni Dolnej, w ramach sportowej soboty Festiwalu Dziedzictwa Kresów, rozegrano Turniej Piłki Nożnej „OLD BOY 40+”. Do rywalizacji w setną rocznicę urodzin Kazimierza Górskiego przystąpiło pięć zespołów.

W zawodach uczesniczyły drużyny: Old Boy Horyniec-Zdrój, Oldboye Oleszyce, Polak Team, Old Boy ZRYW Młodów i Old Boy HURAGAN Basznia Dolna. W pierwszym etapie gier zespoły rywalizowały w sytemie pucharowym, a następie „każdy z każdym”. Ostatecznie najlepiej wypadli zawodnicy drużyny Old Boy HURAGAN Basznia Dolna. Tuż za gospodarzami uplasowali się gracze z Oleszyc, a kolejno z Horyńca-Zdroju, Młodowa i Polak Team.

Wyłoniono także „najlepszego strzelca” turnieju , którym został Wojciech Mańczak oraz „najlepszego bramkarza”- Adama Radwana. Obydwaj reprezentowali drużynę gospodarzy.

Na zakończenie turnieju wszystkie uczestniczące drużyny odebrały pamiątkowe puchary i dyplomy, które wręczył Wójt Gminy Lubaczów Wiesław Kapel. Wyraził on nadzieję, że Turniej wejdzie na stałe do kalendarza imprez sportowych organizowanych podczas Festiwalowej Aktywnej Soboty i Festiwalu Dziedzictwa Kresów.

Galeria zdjęć, fot. Gmina Lubaczów.

elubaczow.com, gminalubaczow.pl

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here