cof

Muzeum Kresów w Lubaczowie poszukuje pracownika merytorycznego Działu Artystycznego. Osoby chcące ubiegać się o to stanowisko muszą do 16 sierpnia złożyć w instytucji komplet dokumentów.

Kandydaci powinni mieć wykształcenie wyższe o kierunku historia sztuki lub pokrewnym. Wymagać się będzie od nich także m.in. zaangażowania, dokładności sumienności, samodzielności, dobrej znajomości pakietu MS Office, a także umiejętności pracy w grupie, z muzealiami czy realizowania kilku zadań jednocześnie. Dodatkowo punktowane będą: znajomość historii Ziemi Lubaczowskiej oraz dawnych Kresów Południowo-Wschodnich Rzeczypospolitej, doświadczenie w pracy w placówkach muzealnych, ukończone studia podyplomowe lub studia wyższe na kierunku muzealnictwo a także znajomość języka obcego.

Dokumenty – m.in. list motywacyjny, życiorys, kwestionariusz osobowy, klauzula informacyjna i klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych (dodatkowo kopie świadectw (dyplomów) dokumentujących kwalifikacje i wykształcenie) – należy składać do 16 sierpnia do godz. 15:30 w sekretariacie Muzeum Kresów w Lubaczowie (ul. Jana III Sobieskiego 4, 37-600 Lubaczów) lub w formie elektronicznej na adres: malgorzata.gudz@muzeumkresow.eu, wpisując w tytule wiadomości „Rekrutacja do Działu Artystycznego”.

Szczegóły dotyczące naboru znajdują się pod linkiem: https://muzeumkresow.eu.

AH, elubaczow.com

3 komentarze

  1. Czy odpowiednie Służby mogłyby zająć się tym co dzieje się w Oleszycach na os. Sapiehy? Dzień w dzień nie można otworzyć okna wieczorem, bo Panowie z bloku nr. 2 w swojej kotłowni palą czym popadnie czyli śmieciami, gumami i Bóg wie czym jeszcze. Można się udusić od tego zatrutego powietrza. Tyle się mówi o ekologii a tu zatruwa się nie tylko powietrze ale i Ludzi.

  2. Rozplacz się. A na ból d..y kup sobie maść. Nie wiem czy wiesz, że za publiczne powielanie nieprawdy grozi odpowiedzialność karna. Jeżeli jesteś taki odważny to czemu nie zawiadomisz oficjalnie odpowiednich służb, tylko wypisujesz w komentarzach na lokalnych stronach internetowych. Twoje IP urządzenie jest dostępne dla administratora. Zastanów się co piszesz i gdzie piszesz.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here