Przed nami Piknik Rodzinny w Lubaczowie

4

Kolorowo zrobi się 8 sierpnia (niedziela) na lubaczowskim Rynku. O godz. 15:00 rozpocznie się Piknik Rodzinny połączony z Holi – Świętem Kolorów.

To będzie pierwsza w historii miasta możliwość poniesienia się kolorowemu szaleństwu. Organizatorzy dla uczestników przygotowali aż 9 kolorowych proszków, którymi bezkarnie będzie można obrzucać się! Organizatorzy podkreślają, że ze względów bezpieczeństwa na teren imprezy obowiązuje zakaz wnoszenia własnych proszków.

Zabawie przygrywać będą DJe, dostępne będą bazooki CO2, różnobarwna wata cukrowa, kolorowe okulary i otwarta zostanie strefa foodtruck. Dodatkowo na Rynku pojawią się dmuchańce, a najmłodszych do wspólnego spędzenia czasu zachęcać będzie animator. O godz. 18:00 ze sceny rozbrzmi muzyka „Na ludową nutę” i rozpocznie się zabawa dla Seniorów. Organizatorzy przygotowali także poczęstunek dla wszystkich uczestników.  

Ponadto otwarty zostanie mobilny punkt szczepień prowadzony przez SP ZOZ w Lubaczowie. Wszystkie osoby chętne będą mogły zasięgnąć wszelkich informacji dotyczących szczepienia przeciwko COVID-19 oraz przyjąć szczepionki firmy Pfizer oraz Johnson & Johnson.

Materiał promocyjny.

4 komentarze

  1. Tak, wata cukrowa wielokolorowa, czy zdrowa? Troszeczkę może by ktoś pomyślał o zdrowych przekąskach. Co do szczepionki Pfizer to ponoć dwie dawki to mało, po 8-12 miesiącach trzeba przyjąć trzecią dawkę. Potem okaże się, że i czwartą.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here