Gmina Horyniec-Zdrój z kolejnym dofinansowaniem do stadionu

0

Gmina Horyniec-Zdrój otrzymała dofinansowanie z Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. W ramach programu Sportowa Polska 2021 przeprowadzona zostanie rewitalizacja kompleksu sportowego.

Gmina otrzymała 2,5 mln zł na realizację zadania pn. „Przebudowa kompleksu sportowego wraz z infrastrukturą techniczną stadionu w Horyńcu-Zdroju”. To kolejne otrzymane środki, które zostaną przeznaczone na remont kompleksu.

– …w połączeniu z poprzednią dotacją z tarczy antycovideowej w wysokości 2 000 000 zł na ten sam cel mamy już 4 500 000 zł! Kwota ta pozwoli przeprowadzić rewitalizację obiektu w pełnym jego założeniu. – czytamy na facebookowym profilu Gminy Horyniec-Zdrój.

Obiekt ma służyć najmłodszym adeptom piłki nożnej z Gminnej Akademii Piłkarskiej oraz zawodnikom z KS ZDRÓJ Horyniec-Zdrój.

– Dziękujemy serdecznie Pani Poseł na Sejm RP Teresie Pamuła za pomoc i reprezentowanie naszych interesów na najwyższych szczeblach władzy, bez takich osób realizacja tak dużych inwestycji nie byłaby możliwa. – podsumowują wnioskodawcy.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here