Fundacja Banku Spółdzielczego w Lubaczowie została włączona do Programu Stypendiów Pomostowych. Oznacza to, że instytucja zarekomenduje najzdolniejszych uczniów do Programu, dzięki czemu będą oni mogli ubiegać się o stypendium na I rok studiów w wysokości 7 tys. zł.

Program Stypendiów Pomostowych jest jednym z największych pozarządowych programów stypendialnych w Polsce, w ramach którego studenci pochodzący ze wsi i małych miejscowości, z niezamożnych rodzin mogą otrzymać stypendium na I rok studiów oraz wsparcie finansowe w dalszych latach edukacji akademickiej. Do XX edycji Programu przystąpić mogą najzdolniejsi uczniowie powiatu lubaczowskiego, którzy pochodzą z rodziny, której dochód na osobę nie przekracza 1.960,00 zł. brutto wyliczony z czerwca br.

Jednak zanim maturzyści będą mogli złożyć wniosek o stypendium muszą spełnić kilka kryteriów i otrzymać rekomendację Fundacji Banku Spółdzielczego w Lubaczowie. O nią należy wnioskować do 30 lipca w siedzibie Fundacji przy ul. Rynek 28 w Lubaczowie.

Szczegóły znajdują się pod linkiem: bslubaczow.pl/fundacja.

AH, elubaczow.com

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here