Karnety na tegoroczną edycję CieszFanów Festiwal sprzedają się w bardzo szybkim tempie. Organizatorom zostało ich niecałe 500. Osoby, które chciałyby nabyć bilety nie powinny zwlekać z ich kupnem.

– Spieszcie się i korzystajcie z okazji, bo jeszcze tylko do końca miesiąca możecie kupić karnety w niższej cenie! Od 1 sierpnia cena wzrośnie – mówią organizatorzy CieszFanów Festiwal.

Wejściówki na największą rockową imprezę na Podkarpaciu, która odbędzie się 19-21 sierpnia na terenie Kompleksu Wędrowiec znaleźć można na stronie  https://www.bilety24.pl/ oraz na https://www.ebilet.pl. Karnet kosztuje 260 zł (w jego cenę wliczone jest też miejsce na polu namiotowym), zaś za bilet jednodniowy trzeba zapłacić 106 zł.

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

3 komentarze

  1. Teraz ten nowy festiwal w Cieszanowie podobny jest do „Rockowisko” w Zwierzyńcu, czy Folkowiska – najlepszego festiwalu na świecie. Kiedyś Cieszanów Rock Festiwal był w pierwszej trójce najlepszych festiwali w Polsce i Cieszanów kojarzony bł z festiwalem. Jeszcze jest sporo pracy, aby odbudować „nowy” na gruzach starego CRF.
    Zauważyłem że zespoły zaproszone na tegoroczny Ciesz Fanów Festiwal nie są wymieniane we właściwej kolejności najważniejsze za swoje osiągnięcia i wpisane w historię muzyki rozrywkowej za swoje osiągnięcia.
    Powinno bm wg mnie w takiej kolejności” Kazik, Big Cyc (jeden z najlepszych zespołów rockowych), Farben Lehre (pomijany ostatnio i pisany na plakacie małymi literami), Jelonek, Tabu, Psy Wojny, Kwiat Jabłoni, Dr Misio, Łydka Grubasa, Hańba, Lej Mi Pół, Boleo & Follow The Riddim (po ostatnim zwycięstwie na festiwalu w Ostródzie), The Analogs, Zenek, Pull The Wire…itd

  2. Kto będzie konferansjerem w tym roku podczas Cieszanów – Fanów Festiwal? Mam nadzieję że nie zaproszą Pana z Biłgoraja organizatora festiwalu w Zwierzyńcu. Organizuje festiwal Rockowisko w Zwierzyńcu i prowadząc w Cieszanowie nic ciekawego nie wnosi. Kolejny festiwalik taki jak Rockowisko, Folkowisko, czy inny festiwal w okolicy, których coraz więcej. Propozycją jest aby festiwal poprowadził Konjo lub Skiba z Big Cyca. Byłoby przy okazji trochę humoru. Brakuje tego na festiwalu, byłby o wiele bardziej ciekawy i z humorem. Karnety piekielnie drogie a zespoły dość tanie. Kiedyś Cieszanów Rock Festiwal to było coś. Sama marka festiwalu to był zaszczyt, nazwa mobilizowała do coraz większego rozwoju i było dumą Cieszanowa. Teraz to taki jeden z kilku festiwalików na Podkarpaciu niczym nie wyróżniający się od innych tylko kosmiczną ceną karnetów. W tym roku małe zainteresowanie już nie można tego tłumaczyć pandemią. Brakuje w tytule festiwalu słowa Cieszanów i Rock. W kolejnych latach może podążać w stronę drugiego Folkowiska.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here