Kilka dni temu Polski Związek Warcabowy powołał warcabową kadrę Polski (młodzieżową i seniorów) na okres lipiec – wrzesień 2021 rok. Nasz region reprezentuje 22 zawodników (MUKS Libero Basznia Dolna – 10, LKS „Unia” Horyniec-Zdrój – 6 i SGU „Czarni” Oleszyce – 7).

Warcabowa Kadra Polski (warcaby 100 i 64-polowe) na 2021 rok (VII-IX), zawodnicy z województwa podkarpackiego).

Warcaby 100-polowe (gra długa):

Seniorki:

– Banaś Julia                     MUKS „Libero” Basznia Dolna

– Zaborniak Klaudia        LKS „Unia” Horyniec-Zdrój

Juniorzy do lat 16:

– Basznianin Dawid         LKS „Unia” Horyniec-Zdrój

– Siteń Dawid                   MUKS „Libero” Basznia Dolna

Juniorki do lat 16:

– Krzych Kinga                  MUKS „Libero” Basznia Dolna

– Kornaga Klara               LKS „Unia” Horyniec-Zdrój

Juniorzy do lat 13:

– Hanasiewicz Mateusz  MUKS „Libero” Basznia Dolna

Juniorki do lat 13:

– Jastrzębska Katarzyna MUKS „Libero” Basznia Dolna

– Haliniak Wiktoria         MUKS „Libero” Basznia Dolna

– Jastrzębska Anna          MUKS „Libero” Basznia Dolna

Juniorzy do lat 10:

– Deneka Adam               MUKS „Libero” Basznia Dolna

– Dobrowolski Tobiasz   LKS „Unia” Horyniec-Zdrój

Juniorki do lat 10:

– Gancarz Oliwia             SGU „Czarni” Oleszyce

– Kalmuk Nina                  SGU „Czarni” Oleszyce

Warcaby 100-polowe (gra błyskawiczna):

Juniorzy do lat 16:

– Basznianin Dawid         LKS „Unia” Horyniec-Zdrój

Juniorki do lat 16:

– Kornaga Klara               LKS „Unia” Horyniec-Zdrój

Krzych Kinga                 MUKS „Libero” Basznia Dolna

Juniorzy do lat 13:

– Kalmuk Filip                   SGU „Czarni” Oleszyce

– Hanasiewicz Mateusz  MUKS „Libero” Basznia Dolna

– Papiernicki Jakub         LKS „Unia” Horyniec-Zdrój

Juniorki do lat 13:

– Banaś Julia                     MUKS „Libero” Basznia Dolna

– Haliniak Wiktoria         MUKS „Libero” Basznia Dolna

– Szpunar Amelia            SGU „Czarni” Oleszyce

– Jastrzębska Anna          MUKS „Libero” Basznia Dolna

Juniorzy do lat 10:

– Deneka Adam               MUKS „Libero” Basznia Dolna

– Szutka Jakub                 MUKS „Libero” Basznia Dolna

Juniorki do lat 10:

– Gancarz Oliwia             SGU „Czarni” Oleszyce

– Gancarz Marika            SGU „Czarni” Oleszyce

– Kurak Kinga                   SGU „Czarni” Oleszyce

Warcaby 64-polowe (gra długa):

Seniorki:

– Zaborniak Klaudia        LKS „Unia” Horyniec-Zdrój

Juniorzy do lat 16:

– Basznianin Dawid         LKS „Unia” Horyniec-Zdrój

Juniorki do lat 16:

– Kornaga Klara               LKS „Unia” Horyniec-Zdrój

Juniorzy do lat 13:

– Papiernicki Jakub         LKS „Unia” Horyniec-Zdrój

– Hanasiewicz Mateusz  MUKS „Libero” Basznia Dolna

Juniorki do lat 13:

– Banaś Julia                     MUKS „Libero” Basznia Dolna

– Jastrzębska Anna          MUKS „Libero” Basznia Dolna

– Szpunar Oliwia             SGU „Czarni” Oleszyce

Juniorzy do lat 10:

– Dobrowolski Tobiasz   LKS „Unia” Horyniec-Zdrój

Juniorki do lat 10:

– Gancarz Oliwia             SGU „Czarni” Oleszyce

– Kalmuk Nina                  SGU „Czarni” Oleszyce

Warcaby 64-polowe (gra błyskawiczna):

Seniorki:

– Zaborniak Klaudia        LKS „Unia” Horyniec-Zdrój

Juniorzy do lat 16:

– Basznianin Dawid         LKS „Unia” Horyniec-Zdrój

– Malec Łukasz                MUKS „Libero” Basznia Dolna

Juniorki do lat 16:

– Kornaga Klara               LKS „Unia” Horyniec-Zdrój

– Krzych Kinga                  MUKS „Libero” Basznia Dolna

– Węgrzyn Wiktoria        LKS „Unia” Horyniec-Zdrój

Juniorzy do lat 13:

– Papiernicki Jakub         LKS „Unia” Horyniec-Zdrój

Juniorki do lat 13:

– Jastrzębska Anna          MUKS „Libero” Basznia Dolna

– Banaś Julia                     MUKS „Libero” Basznia Dolna

– Szpunar Amelia            SGU „Czarni” Oleszyce

Juniorzy do lat 10:

– Szutka Jakub                 MUKS „Libero” Basznia Dolna

Juniorki do lat 10:

– Gancarz Oliwia             SGU „Czarni” Oleszyce

– Kalmuk Nina                  SGU „Czarni” Oleszyce

2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here