Zdarza się, że musisz pobrać filmik z YouTube’a, na przykład do celów edukacyjnych lub do pokazania komuś w miejscu, gdzie akurat nie ma dostępu do Internetu. Nieważne, z jakiego powodu zdecydowałeś się to zrobić, z pewnością już to próbowałeś i wiesz, że nie jest to możliwe na samej stronie YouTube. Są jednak inne sposoby na to, aby w prosty sposób przekonwertować filmik z YouTube na MP4 i zaraz się o tym wszystkiego dowiesz. 

Jak krok po kroku przekonwertować filmik YouTube na MP4

Konwersja odbędzie się naprawdę bardzo łatwo i szybko, jeśli tylko masz dobry konwerter yt. Z naszej strony najczęściej korzystamy z oDownloader, ponieważ jest nieskomplikowany, a do tego nie trzeba go pobierać. Przejrzystość i brak reklam jest tym, co cenimy sobie najbardziej i dlatego właśnie najczęściej wracamy do oDownloader. 

Kiedy już jesteś gotowy na konwersję, przejdź do platformy YouTube i wybierz filmik, który chcesz przekonwertować na MP4. Skopiuj jego URL, a następnie wklej go do pustego miejsca na samym środku strony. Od razu powinieneś zauważyć odpowiednie miejsce, ponieważ dla przejrzystości nic nie ma na stronie. Jeśli wybierzesz oDownloader, to nie musisz się również martwić o to, z jakiego sprzętu korzystasz, ponieważ konwertor działa idealnie w przypadku: 

  • – Mac
  • – iOS
  • – Android
  • – PC

Po skopiowaniu URL i wklejeniu go musisz chwilę poczekać, aby konwerter przetworzył dane. Po chwili wszystko już powinno być gotowe, a Ty w tym czasie możesz wybrać najlepszą dla Ciebie jakość MP4. Do wyboru masz między innymi 720p, 1080p, 2K, a nawet 4K Full HD. Najczęściej użytkownicy wybierają największą jakość, ponieważ wtedy można liczyć na bardzo wyraźne wideo. 

Bezpieczne konwertowanie z YouTube na MP4

Ostatnim krokiem w konwertowaniu filmików YouTube na MP4 jest pobranie ich ze strony, na której odbyła się konwersja. W przypadku oDownloader nie trzeba się niczym martwić, ponieważ jest to zupełnie bezpieczna strona z nowoczesnym interfejsem i brakiem reklam, które tylko utrudniają konwertowanie. 

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here