Pylon cenowy to najlepsza wizytówka stacji paliw. Przy wyborze produktu warto zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów. Sprawdź, jak wybierać pylony cenowe wysokiej jakości!

Pylon cenowy to element, który ma duży wpływ na decyzje potencjalnych klientów o skorzystaniu lub rezygnacji z usług danej stacji benzynowej. Dlatego decyzja o wyborze konkretnego produktu powinna być dobrze przemyślana. Podpowiadamy, jak wybierać pylony cenowe.

Pylon cenowy – czym jest?

Pylon cenowy (inaczej witacz lub totem reklamowy) to konstrukcja, która umożliwia wyświetlanie cen produktów w technologii LED. Pylony cenowe stosowane są najczęściej na stacjach benzynowych i informują kierowców o cenach paliwa. Jednak można je spotkać również na myjniach samochodowych, stacjach kontroli pojazdów czy w barach. Pylon cenowy to inwestycja na wiele lat. Dlatego warto dokładnie przemyśleć zakup danego produktu.

Jak wybrać pylon cenowy?

Wybierając pylony reklamowe, warto zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii. Wybrany produkt powinien przede wszystkim charakteryzować się solidną i trwałą konstrukcją. Należy również zwrócić uwagę na poszycie pylonu, które może być wykonane z różnych materiałów. Najlepiej zdecydować się na zakup pylonu z poszyciem aluminiowym, które jest odporne na korozję. Ważnym elementem jest również wyświetlacz oraz kolor diod, w który jest on wyposażony. Warto wybierać pylony z elektronicznymi wyświetlaczami cen, w których zostały użyte pomarańczowe lub czerwone diody. Takie kolory są najlepiej widoczne – zarówno w dzień, jak i w nocy. W przypadku wyświetlaczy z diodami zielonymi lub niebieskimi, cena paliwa może być niewyraźna i rozmyta. Świetnym pomysłem jest zakup wyświetlacza, który oferuje automatyczne dostosowanie natężenia światła do pory dnia. Warto także zwrócić uwagę na kolor samego pylonu, który wpływa na design stacji benzynowej. Najlepszym wyborem będzie pylon w odcieniu, dzięki któremu firma wyróżni się na tle innych.

Stacje paliw – zastosowanie pylonów cenowych

Pylon cenowy jest świetną wizytówką każdej stacji paliw. Spełnia nie tylko funkcję informacyjną, ale także reklamową. Informuje potencjalnych klientów stacji benzynowej o aktualnych cenach paliwa oraz o dodatkowych usługach, które są dostępne na stacji. Jakość i design wybranego produktu mają duży wpływ na liczbę klientów stacji. Dlatego warto inwestować w pylony wysokiej jakości, wykonane z solidnych materiałów i odznaczające się ciekawym designem.

Wybór odpowiedniego pylonu cenowego to niełatwe zadanie, z którym musi się zmierzyć każdy właściciel stacji benzynowej. Na szczęście istnieją sprawdzone wskazówki dotyczące wyboru najlepszych produktów. Dzięki nim wybierzesz pylon cenowy dostosowany do potrzeb Twojej stacji.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here