DANZZ: Oferta pracy dla spawacza

0

DANZZ Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

SPAWACZ

Zakres obowiązków:

– Spawanie drobnych konstrukcji stalowych metodą MIG zgodnie z wytycznymi oraz rysunkiem technicznym

Wymagania:

– Wykształcenie minimum zawodowe
– 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
– Umiejętność czytania rysunku technicznego
– Zdolności manualne
– Samodzielność
– Wykonywanie prac ślusarskich związanych z procesem produkcyjnym: cięcie, łączenie profili, skręcanie elementów
– Dbałość o jakość wykonywanych elementów

Oferujemy:

– Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
– Wynagrodzenie podstawowe 5000 zł brutto + premię
– Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
– Umowę o pracę na czas nieokreślony
– Przyjazną atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w terminie do 31.08.2021 na adres: e-mail: rekrutacja@danzz.pl, telefon do kontaktu: 505-223-360.

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli: Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE tzw. RODO wyrażam zgodę dla przetwarzania moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem powyższych danych jest DANZZ Sp. z o.o. w Lubaczowie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Ogłoszenie płatne

Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.