Jak wybrać biurka loft?

0

Zdrowa pozycja podczas pracy jest szczególnie ważna, ponieważ pozwoli uniknąć bólów kręgosłupa czy mięśni. Z tego właśnie względu powinniśmy zdecydować się na biurko dopasowane do potrzeb oraz wzrostu użytkownika. Jedną z dość ważnych kwestii warunkujących wygodę użytkowania jest również dodatkowe wyposażenie w postaci szuflad czy szafek. Na co należy zwrócić uwagę kupując biurko? Zapraszamy do lektury naszego poradnika.  

Biurka loft – materiał wykonania

Produkty Kerbe to połączenie ponadczasowej elegancji oraz niesamowitego desingu. Biurka loft są wykonane z litego drewna, które zostało poddane autorskiej obróbce. Materiał został przygotowany do wieloletniego użytkowania i pokryty dwuskładnikowym lakierem EKO. Ułatwia to codzienne sprzątanie, a ponadto zabezpiecza blat przez uszkodzeniami. Drewno jest naturalnym materiałem, który docenia szerokie grono klientów. Ramę biurka tworzy natomiast metal malowany metodą proszkową na wybrany kolor. Tak powstała konstrukcja jest bardzo stabilna, a metal prezentuje się bardzo elegancko. Dzięki możliwości wyboru koloru drewna oraz 4 wariantach kolorystycznych metalu można stworzyć produkt dopasowany do konkretnego wnętrza.  

Biurka loft- jaki model?

Prawidłowo dopasowane biurko zapewni komfort podczas pracy oraz pozwoli na przechowywanie niezbędnych przedmiotów biurowych. Niezwykle istotna jest właśnie szerokość blatu. To właśnie na nim postawimy komputer, klawiaturę czy będziemy robić notatki. Kerbe oferuje zatem różnorodne wielkości blatów, które można dopasować do swoich potrzeb. Dość istotne jest także dodatkowe miejsce do przechowywania, czyli szuflady lub szafki. W szufladach możemy schować drobne przedmioty, których codziennie używamy. Szafki natomiast mogą służyć do przechowywania większych przedmiotów lub dokumentów. Dobrym rozwiązaniem dla wielu klientów jest biurko z nadstawką pod monitor.

Biurka loft: komfort użytkowania

  Biurko to dość szczególny mebel, który powinien być dopasowany do konkretnego użytkownika. Dzięki temu klient będzie mógł używać mebla w bardzo wygodny sposób. Warto wspomnieć, że nieodpowiednia postawa w trakcie pracy może spowodować pewne schorzenia: wady postawy, zwyrodnienie kręgosłupa lub bóle mięśni. Wybierając biurko należy zwrócić uwagę na: 1. odległość od monitora: ekran nie powinien znajdować się zbyt blisko, a za optymalną odległość uznaje się od 40 cm do 75 cm, 2. wysokość monitora: jeśli posiadamy monitor bez możliwości regulacji wysokości, powinnyśmy kupić model z nadstawką, 3. miejsce na klawiaturę: możemy zdecydowac się na jedno z dwóch rozwiązań: umieścić klawiaturę na wysuwanej szufladzie lub na blacie, 4. szuflady lub szafka: są to dość ważne elementy wyposażenia, które mogą wpływać na komfort użytkowania, 5. wysokość biurka pozwalająca na wjechanie fotelem i pozostawienie miejsca na nogi. Bardzo ważna jest również wielkość blatu, która powinna być dopasowana do rodzaju wykonywanej pracy. Niektórzy klienci potrzebują bowiem bardzo duży blat roboczy, aby wykonywać szkice.   Duży wybór biurek loftowych można znaleźć na https://kerbe.pl/biurka-loftowe-11.html

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here