W Horyńcu-Zdroju zapowiada się aktywna niedziela

0

W niedzielę (11.07) Horyniec-Zdrój zaprasza miłośników sportu i dobrej muzyki. Na stadionie sportowym ruszy III edycja Zdrój CUP, a w Amfiteatrze rozlegnie się muzyka.

Zdrój CUP 2020, fot. KS Zdrój Horyniec-Zdrój.

Sportowa niedziela rozpocznie się na stadionie o godz. 11:00 Turniejem Piłkarskim o Puchar Posła RP Teresy Pamuły i Puchar Wójta Gminy Horyniec-Zdrój Roberta Serkisa . Rozegrany zostanie również Turniej Żaka (rocznik 2012/2013), pokazowy mecz Skrzata, Turniej Młodzika (rocznik 2009/2010). Na murawie pojawią się także Seniorzy. Ich finałowy mecz rozpocznie się o godz. 18:00. Zwycięzców poznamy o godz. 19:15, bo wtedy nastąpi rozdanie nagród. Turnieje zakończą się zabawą taneczną z zespołem THETONACJA oraz DJem Yaro. W trakcie wydarzenia na uczestników i najmłodszych kibiców czekać będą dmuchańce, konkurs celności strzałów, koła gospodyń wiejskich ze swoimi stoiskami. Nie zabraknie waty, popcornu i lanego piwa.

Horyniec-Zdrój zaprasza także na muzyczny niedzielny wieczór. W Amfiteatrze w Parku Zdrojowym wystąpią Agape, Kapela TAJOJ i Dawid Huczko. Start o godz. 18:00.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here