Wakacje w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Lubaczowie

1

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lubaczowie udowadnia, że nie jest cichym i nudnym miejscem. Z okazji wakacji dla dzieci przygotowała wiele ciekawych propozycji. Pierwsze zajęcia odbędą się w poniedziałek 12 lipca.

fot. Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lubaczowie, archiwum.

Bibliotekarze dla swoich najmłodszych czytelników przygotowali turniej gier planszowych, zabawę w detektywa – Escape Room w Bibliotece, warsztaty tworzenia japońskiego teatru KAMISHIBAI, wakacyjne kino i zabawę SLEEVEFACE – ubierz się w książkę. Ponadto z dziećmi spotka się policjant, który opowie o bezpieczeństwie podczas wakacji.

Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku 7 – 12 lat. Odbywać się będą w godz. 10:00 – 12:00 i trwać będą do 23 lipca. Z uwagi na to, że ilość miejsc jest ograniczona, obowiązują zapisy. W tej sprawie kontaktować się można z bibliotekarzami pod numerem telefonu 16 632 15 36, mailowo: pbp.lubaczow@wp.pl lub za pośrednictwem Facebooka.

Zajęcia są bezpłatne.

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

1 komentarz

  1. Dobrze, że policjanci mówią o bezpieczeństwie. Ja sobie życzę, aby tego bezpieczeństwa też pilnowali. Dziś spotkałem dwa radiowozy. Jeden koło Rejonu Dróg, drugi nieoznakowany koło straży. Niestety żaden mnie nie zatrzymał do kontroli. Pierwszy palił papierosa, drugi koło straży gawędził miło z kimś może znajomym. Gdybym był pod wpływem to dwa patrole policji czy jak to nazwać i nikt nie zatrzymał. Słabo. Następnym razem sam się zatrzymam.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here