W ofercie firmy HAP Armatura znajdziemy produkty z techniki grzewczej i sanitarnej, sieci i przyłączy wodno-kanalizacyjnych oraz wentylacji i rekuperacji. Wykwalifikowana kadra pomaga wybrać najkorzystniejsze rozwiązania, dobrać nowoczesne urządzenia oraz armaturę. Z doświadczenia fachowców z HAP ARMATURA znajdującego się przy ul. Mickiewicza 105 w Lubaczowie skorzystało wielu mieszkańców naszego regionu.

Firma działa prężnie na rynku od blisko 30 lat, a od 2019 roku także w Lubaczowie. HAP ARMATURA jest autoryzowanym dystrybutorem krajowych i zagranicznych producentów zewnętrznych sieci i przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych, armatury przemysłowej, instalacji wodnych i sanitarnych w budynkach, instalacji centralnego ogrzewania oraz wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji.

Misją HAP ARMATURA jest zaspokojenie potrzeb Klientów poprzez sprawne i kompleksowe wykonanie usługi w atrakcyjnej cenie, przy jednoczesnym zadbaniu o bezpieczeństwo. Pracownicy do każdego Klienta podchodzą indywidualnie, przygotowując optymalną ofertę dostosowaną do jego potrzeb. Doradzają w doborze i zakupach dotyczących wyposażenia kotłowni, łazienki czy systemu wentylacyjnego w domu. Od innych firm świadczących tego typu usługi na rynku, HAP ARMATURĘ wyróżniają inżynierowie i technicy posiadający szeroką wiedzę na tematy związane z ogrzewaniem i instalacjami. Firma współpracuje z ponad 150 krajowymi i zagranicznymi dostawcami, dzięki czemu posiada bardzo bogaty i różnorodny asortyment. W stałej ofercie znajduje się ponad 11 tys. produktów. W przypadku indywidualnego zamówienia pracownicy firmy są w stanie szybko i sprawnie sprowadzić produkty z bazy liczącej blisko 300 tys. produktów.

Ponadto HAP ARMATURA stawia sobie rygorystyczne wymagania w zakresie norm obsługi klienta i organizacji logistycznej dostaw. Zauważyły i doceniły to niezależne instytucje wystawiając firmie liczne certyfikaty. Wyjątkową obsługę spostrzegli również klienci, którym firma pomogła w doborze odpowiednich produktów do ich domów, bo projektując system ciepła albo instalację wodociągową warto dobrze przemyśleć swoje oczekiwania i dokładnie zaplanować działania. Wszelkie zmiany i poprawki są dość kosztowne i kłopotliwe. Dobrze jest więc poznać możliwości, funkcjonowanie i zasilanie instalacji.

Klienci mają także możliwość dołączenia do Programu HAP PRO, gdzie za zakupy w Hurtowni HAP Armatura premiowani są punktami, które wymienić mogą na atrakcyjne nagrody. Szeroki wybór nagród, bo aż ponad 300 produktów z 9 różnych kategorii sprawiają, że z łatwością każdy znajdzie coś dla siebie.

Pracownicy HAP ARMATURA dostępni są dla mieszkańców naszego powiatu od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-16:00 w sklepie przy ul. Mickiewicza 105 w Lubaczowie. Klienci znajdą w nim, tak samo jak w innych salonach firmy, produkty krajowych i zagranicznych producentów zewnętrznych sieci i przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych, armatury przemysłowej, armatury instalacji wodnych i sanitarnych w budynkach, armatury instalacji centralnego ogrzewania oraz armatury łazienkowej.

– – –

Publikacja jest darmowym artykułem promocyjnym dla firmy z pakietu PRO z bazy lubaczowskie.pl. Ty także możesz wykupić wizytówkę PRO i zaprezentować swój biznes na lubaczowskie.pl i elubaczow.com.

Chcesz wykupić wizytówkę? Masz pytania? Zadzwoń tel. 883 051 883.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here