Bieg „Szukamy Bociana” i Podkarpacki Puchar Nordic Walking [FOTORELACJA]

1

W sobotę (3.07) w Horyńcu-Zdroju odbyły się zawody sportowe. Rozstrzygnięty został II Bieg Szukamy Bociana” i Podkarpacki Puchar Nordic Walking 2021 – III Etap.

W biegu pt. „Szukamy Bociana” wzięło udział 66 zawodników. Trasa biegła 12-kilometrową leśną drogą. Najszybciej pokonał ją Maciej Kiper. Zaraz za nim metę przekroczył Michał Naspiński, a później Kamil Motyka. W gronie kobiet najlepsza okazała się Anna Śliwa. Drugie miejsce zajęła Agnieszka Bryła-Cruz, a trzecie – Małgorzata Młodzińska.

Natomiast w zawodach Nordic Walking, których trasa liczyła 5 km, wzięło udział 160 uczestników. Na mecie jako pierwsi pojawili się Karol Stiller, Radosław Niepokój i Tomasz Wojtowicz. Wśród kobiet najszybsze były Erwina Wilusz, Małgorzata Kubiszyn i Irena Rykała.