29-latek przyłapany z marihuaną. Wpadł też jego diler

2

Kryminalni z lubaczowskiej komendy zatrzymali 29-latka z marihuaną. Chwilę potem operacyjni ustalili także 22-letniego dilera. Wobec młodszego z mężczyzn prokurator zastosował dozór policji.

Zdjęcie ilustracyjne, fot. pixabay.com

W czwartek, policjanci z wydziału kryminalnego lubaczowskiej policji uzyskali informację, że kierowca forda może posiadać przy sobie środki odurzające. Funkcjonariusze pojechali do wskazanej miejscowości i tam zatrzymali do kontroli kierującego fordem. Pod siedzeniem kierowcy funkcjonariusze znaleźli zawiniątko z zawartością suszu roślinnego, a podczas przeszukania miejsca zamieszkania, 29-letniego mieszkańca gminy Lubaczów policjanci odnaleźli kolejną porcję suszu. Tester policyjny potwierdził, że była to marihuana. Mężczyzna został przesłuchany i złożył wyjaśnienia.

Efektem dalszych czynności policjantów z wydziału kryminalnego, było zatrzymanie tego samego dnia, 22-letniego mieszkańca gminy Lubaczów, podejrzewanego o sprzedaż środków odurzających. Mężczyzna zanim został zatrzymany, aby zatuszować ślady wysypał susz roślinny, który miał w słoiku. 22-latek usłyszał zarzut udzielania narkotyków i przyznał się do winy. Decyzją prokuratora mężczyzna został objęty dozorem policyjnym. Teraz o dalszym losie mężczyzn zadecyduje sąd.

elubaczow.com, KPP Lubaczów

2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here