Turyści, którzy chcą odwiedzić Gminę Horyniec-Zdrój nie powinni zapomnieć wziąć ze sobą aparatu fotograficznego, bo ruszyła II edycja konkursu „Moja wizyta na Roztoczu”. W tym roku do wygrania jest m.in. weekendowy pobyt z wyżywieniem i zabiegami w Uzdrowisku Horyniec Sanatorium Jawor.

Podobnie jak w ubiegłym roku, konkurs skierowany jest do pełnoletnich turystów, którzy odwiedzą gminę Horyniec-Zdrój, a ze swojego pobytu zrobią zdjęcie i prześlą je do organizatorów wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia. Na fotografiach uwiecznione mogą być ciekawe miejsca, zabytki czy krajobraz. Zdjęcie ma przedstawiać walory gminy oraz zachęcać do jej odwiedzenia.

Jest o co walczyć, bo laureat pierwszego miejsca otrzyma weekendowy pobyt z wyżywieniem i zabiegami w Uzdrowisku Horyniec Sanatorium Jawor oraz nagrody rzeczowe o wartości 500 zł. Dla osoby, która zajmie II miejsce przewidziano nagrody rzeczowe o wartości 350 zł, a zdobywca III miejsca otrzyma nagrody rzeczowe o wartości 150 zł. Ponadto wręczony im zostanie album fotograficzny „Roztocze” autorstwa Tomasza Mielnika, Krystiana Kłysewicza oraz Tomasza Michalskiego.

Termin nadsyłania prac mija 15 września, ale nie warto czekać do ostatniej chwili, bo co miesiąc organizatorzy losować będą 3 uczestników, którzy otrzymają zestaw gadżetów. Wszystkie fotografie oceniać będzie komisja, która wyłoni zwycięzców.

Przyjmowanie zdjęć wraz z podpisanymi dokumentami odbywa się poprzez maila konkurs@horyniec-zdroj.pl lub osobiście w Punktach Informacji Turystycznej: ul. Kolejowa 1B oraz ul. Sobieskiego 4 (Gminny Ośrodek Kultury w Horyńcu-Zdroju). Więcej informacji o konkursie, regulamin i kartę zgłoszenia znaleźć można na stronie gminy Horyniec-Zdrój.

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 12 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here