Na lubaczowskim Rynku pojawi się STREFA MOCY, czyli ruszą rekolekcje głoszone przez charyzmatycznych ewangelizatorów – Witka i Sylwię Wilków oraz ich przyjaciół. 19 i 20 czerwca (sobota – niedziela) na mobilnej scenie wystąpią pełni entuzjazmu artyści z całej Polski.

Strefa Mocy będzie jednym z ważniejszych wydarzeń religijnych organizowanych w ramach obchodów 30. rocznicy wizyty św. Jana Pawła II w Lubaczowie. Prowadzący i uczestnicy za sprawą śpiewu, modlitwy, uwielbienia i konferencji pokazali już w kilku miastach w Polsce, że w swoim życiu zachwycili się Jezusem oraz odnaleźli szczęście i pokój serca. Teraz chcą to udowodnić także nam. W koncercie wystąpią zespoły uwielbieniowe z różnych stron naszego kraju, grupy lokalne, a także wspólnoty posługujące różnymi formami modlitwy.

– Mamy nadzieję, że Rynek w Lubaczowie napełni się rodzinami, dziećmi, młodzieżą, ludźmi samotnymi i nieszczęśliwymi, wierzącymi i tymi, którzy stracili wiarę w Boga, że będzie to czas odnowienia, uzdrowienia, odrodzenia i wielkiego uwielbienia dla Jezusa. Przyjdź i odbierz obietnicę, jaką dał Ci Bóg i zacznij żyć pełnią życia – mówi główny pomysłodawca STREFY MOCY Witek Wilk.

Wstęp jest wolny. Organizatorzy proszą, by pamiętać o obowiązujących środkach bezpieczeństwa w związku z pandemią. Start o godz. 18.30.

AH, elubaczow.com

3 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here