W niedzielę (13.06) na lubaczowskim Rynku odbyło się spotkanie w ramach ogólnopolskiego cyklu Tour de Konstytucja. Gościem specjalnym był sędzia Paweł Juszczyszyn.

W tym roku mija setna rocznica uchwalenia pierwszej pełnej Konstytucji po odzyskaniu przez Polskę niepodległości. Z tej okazji Fundacja Kongres Obywatelskich Ruchów Demokratycznych organizuje akcję Tour de Konstytucja, w ramach której „Tour-BUS” odwiedza różne miejscowości w Polsce. Na trasie znalazł się także Lubaczów, a spotkanie zgromadziło na Rynku Miejskim w niedzielę (13.06) kilkadziesiąt osób.

Pełną relację ze spotkania możecie obejrzeć na profilu Tour de Konstytucja PL.

Obejrzyjcie także naszą fotorelację, fot. Tomasz Michalski.

14 komentarze

  1. Tłumy Lubaczowian na rynku wspierają KOD w radosnym marszu ku wolności i demokracji, mniejszości seksualne i etniczne wesoło maszerują uśmiechając się do tłumnie zgromadzonych mieszkańców wielokulturowego miasteczka. Wielokolorowe flagi łopoczą na wietrze wywołując radość u wieloplciowych dzieci. Raj na ziemi powoli nadchodzi.

  2. Kolejna kompromitacja zakodowanych, brakuje tylko autobusu gajowego i otua wraz z chorym filipinczykiem wychodzącym z bagażnika i czerwonego chodnika z polującą na dinozaury, za pomocą kamieni specjalistką od wykopków na metr głęboko. Na plus w miarę kulturalne zachowanie w mieście wulgarnego pana ze wsi, można nie kląć w miejscach publicznych Panie Radny? Widac, że można. Dziękuję za uwagę.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here