„Goodgirl” w Narolu, zobacz spektakl po angielsku

2

Zapraszamy na premierę spektaklu ”GOODGIRL” napisanego przez H. Puchta, G. Gerngross i M. Devitt w wykonaniu uczniów klas siódmych Szkoły Podstawowej w Narolu. Spektakl prezentowany będzie w języku angielskim.

Centrum Koncertowo-Wystawiennicze w Narolu, fot. Tomasz Mielnik, arch.

Spektakl, który zostanie wystawiony 17 czerwca (czwartek) o godz. 17:00, przedstawia kilka wątków z życia młodej, wartościowej dziewczyny, niedocenianej przez jej otoczenie i metamorfozę jaką przechodzi pod wpływem zbiegu różnych zdarzeń, sytuacji, ludzi.

Asertywność to umiejętny sposób wyrażania własnych opinii, emocji i potrzeb w sposób otwarty, ale niekrzywdzący nikogo. To jedna z wartości przemycanych w tym przedstawieniu. Pojawia się również wątek pomocy sąsiedzkiej, wrażliwości na potrzeby innych ludzi. Ruby to wyjątkowa młoda osóbka, która w końcu zostaje zauważona i doceniona przez otoczenie – czytamy w zapowiedzi spektaklu.

Spektakl co ciekawa okazja dla wszystkich miłośników teatru i języka angielskiego na niecodzienną szansę poobcowania ze sztuką.

Wydarzenie jest organizowane w ramach projektu językowego ALWAYS GO FORWARD w ramach Programu ENGLISH TEACHING Nidzickiej Fundacji Rozwoju NIDA i Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here