W niedzielę Dzień Dziecka w Kresowej Osadzie [PROGRAM]

0

Co prawda, za nami kalendarzowe święto wszystkich dzieci, ale nie oznacza to końca zabawy. Kresowa Osada w Baszni Dolnej zachęca do wspólnego spędzenia czasu w najbliższą niedzielę – 13 czerwca. Jakie atrakcje przygotowała dla najmłodszych? Sprawdźcie.

Warto przedłużyć nieco tegoroczny Dzień Dziecka, pomyśleć o prezencie dla swojej pociechy i wspólnym spędzeniu czasu. Z doskonałą propozycją wychodzi Kresowa Osada, gdzie w niedzielę (13.05) o godz. 12:00 dla dzieci przygotowane zostaną zabawy, konkursy z nagrodami, gry planszowe, strefa relaksyjno-sportowa, dziecięcy plener malarski i animacje. O godz. 14:00 na scenie pojawi się Teatr Lalek „Pinokio”. Dzieci będą mogły zobaczyć spektakl „Kruszyna”. Następnie z najmłodszymi spotkają się mega postacie bajkowe. Po wizycie, o godz. 16:00 wystawiony zostanie kolejny spektakl – „Przygody wesołego psiuńcia”. Później uczestnicy oddadzą się zabawie tanecznej, bo o godz. 18:00 ruszy koncert „W krainie bajek i baśni”. Ponadto otwarty zostanie park dmuchańców oraz sklepik z zabawkami i pamiątkami.

Dodatkowo miejscowa restauracja skomponuje specjalne, dziecięce menu. Znajdą się w nim słodkości, lody i kolorowe potrawy z grilla. Szef kuchni nie zapomni także o rodzicach. Dla nich również znajdą się liczne pyszności z nowego menu.

Dzień Dziecka jest okazją, by zwrócić szczególną uwagę na najmłodszych. Warto więc sprawić, by te chwile przyniosły niezapomniane wrażenia.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here