Firmy reklamują się na różne sposoby. Niektóre stawiają na narzędzia internetowe, inne na te nieco bardziej tradycyjne. Jedną z tych klasycznych są tak zwane stojaki reklamowe. Jeśli tylko jest co na nich umieścić, jak najbardziej warto zdecydować się na tę metodę.

Standy reklamowe do ekspozycji towarów w sklepie

Aktualnie standy reklamowe są chętnie stosowane w sklepach i służą tam między innymi, jako regały czy też półki do ekspozycji towarów. W tym miejscu zazwyczaj są układane tylko określone, wybrane produkty jednego rodzaju czy jednej marki. Są to przeważnie produkty promocyjne albo też nowe. Taki stojak jest świetnym sposobem na wyróżnienie ich i sprawienie, by były bardziej zauważalne przez klientów. Jeśli więc przykładowo jakiś towar zalega na półkach i nie cieszy się popularnością, warto zainwestować w stojak, dzięki któremu od dawna dostępny w sprzedaży produkt, przyciągnie uwagę wielu klientów i zmotywuje ich do zakupu. Standy obecnie są tworzone z dobrego jakościowo kartonu, który sprawia, że są wyjątkowo wytrzymałe. Można na nich stawiać zarówno lekkie produkty jak też te cięższe – butelki z płynami czy słoiki z przetworami. Sprawdzają się w wielu sytuacjach i różnych sklepach. Spotyka się je najczęściej w punktach samoobsługowych. Jak się jednak okazuje, mogą mieć nieco szersze zastosowanie i nie tylko w punktach handlowych.

Standy reklamowe na eventy i targi branżowe

Przeróżne eventy, targi oraz inne wydarzenia branżowe to świetna okazja do tego, aby posłużyć się stojakiem reklamowym. Można na nim umieścić różne rzeczy, zarówno produkty, jak też chociażby ulotki i materiały reklamowe. Prezentacja oferty w ten sposób jest równie dobrym rozwiązaniem. Warto w związku z tym, mając taką możliwość, zabrać ze sobą standy reklamowe, bądź chociaż jeden, aby ciekawie urządzić przestrzeń – konkretne stanowisko. Wspomoże to promocję biznesu i przyciągnie uwagę potencjalnych klientów. Dlatego bardzo ważne jest to, aby standy te były tworzone w zgodzie z wizerunkiem firmy i z obowiązującymi trendami.

Mając własną firmę i wybierając się na różne eventy, targi branżowe oraz inne tego rodzaju wydarzenia, warto zainwestować we wspomniany stojak reklamowy. Taki stand będzie świadczył o dobrym przygotowaniu do tych imprez. Tym bardziej prowadząc własny sklep dobrze jest, choć od czasu do czasu posługiwać się standami. To świetny sposób na wyróżnienie konkretnego towaru. Należy przy okazji pamiętać, że standy nie są drogie, a wykonać je można zgodnie z indywidualnym pomysłem. Mogą przynieść firmie same korzyści.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here