Mały mieszkaniec Młodowa w gminie Lubaczów – Aleksander Misiak od ludzi o wielkich sercach otrzymał szansę na normalne życie. Zbiórka środków na operację nóżek chłopczyka została zakończona. Udało się zebrać całą potrzebną kwotę.

Oluś urodził się bez kości strzałkowych obu nóżek. W marcu jego rodzice rozpoczęli zbiórkę na kosztowną operację, o czym informowaliśmy prosząc was o wsparcie. Po raz kolejny nie zawiedliście pokazując swoje ogromne serca. Zbiórki i licytacje, które od kilku miesięcy prowadzone były na portalach społecznościowych i platformie siepomaga.pl zakończyły się sukcesem. Udało się zebrać ponad 489 tys. zł.

Radości z sukcesu zbiórki nie kryją rodzice Olusia i dziękują wszystkim darczyńcom i wolontariuszom.

– Nie potrafimy wyrazić słowami tego co teraz czujemy. Gdy rozpoczynaliśmy zbiórkę (4 marzec 2021) byliśmy przytłoczeni i przerażeni wyzwaniem jakie wyznaczył nam Bóg. Bardzo szybko przekonaliśmy się jednak, że nie zostawił nas z tym samych. Postawił na naszej drodze Armię Ludzi o wielkich i dobrych Sercach, którzy nie zostawili nas bez pomocy na ,,polu bitwy”, Ogromne wojsko silnych, odważnych i uczynnych ludzi, którzy bezinteresownie wspierali nas przez te 3 ostatnie miesiące. Dziękujemy Wszystkim za pomoc finansową, każdy grosz miał dla nas ogromne znaczenie – wyrażają wdzięczność rodzice Olusia.

– Dzięki Wam zebraliśmy ponad 100%, całej kwoty, potrzebnej na operację, jednak zabieg może odbyć się dopiero w 2022 r., do tego czasu niestety kwota ta może ulec zmianie. Dlatego, też nadwyżkę, którą dzięki Wam uzyskaliśmy przeznaczymy na ewentualną różnicę w cenie. Pieniądze te zostaną też w całości przeznaczone na długą, męcząca i bolesną rehabilitację, ortezy, konsultacje, wizyty kontrolne oraz zdjęcia RTG – tłumaczą.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here