Panie z Kół Gospodyń Wiejskich z Kobylnicy Ruskiej i Horyńca-Zdroju wystąpiły w porannym programie TVP „Pytanie na śniadanie”. Telewidzom opowiedziały o naszym regionie i przedstawiły lokalne, kulinarne wspaniałości.
W sobotnim (29.05) wydaniu dziennikarze programu śniadaniowego zawitali do Sanoka. Tam obecne były gospodynie z naszego regionu. Ze sobą przywiozły kaszaki, roladę mięsną, pieróg kozacki, swojski chleb i wiele innych potraw. Na stole pojawił się także chłopski garnek z mięsem wieprzowym i warzywami. O daniu z pogranicza polsko-ukraińskiego opowiedziała Karolina Witt.
Fragment programu można obejrzeć na stronie: www.pytanienasniadanie.tvp.pl.
AH, elubaczow.com
Śledź nas w Google News
Obserwuj elubaczow.comBądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 15 tysięcy naszych obserwujących!


![Jubileusz 20-lecia Koła Gospodyń Wiejskich w Bihalach [ZDJĘCIA]](https://elubaczow.com/wp-content/uploads/2026/04/678744684_1390608316442980_3484989659089782552_n-218x150.jpg)





A HORYNIEC MA WICE MIS KÓŁ GOSPODYNI BEATĘ ŁUGOWSKA