Gminny Ośrodek Kultury w Horyńcu-Zdroju niebawem rozpocznie drugi etap remontu swojego budynku. Otrzymał 325 tys. zł dotacji w ramach programu „Ochrona Zabytków” Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Prace będą obejmowały między innymi poprawę obróbek blacharskich dachu, zamontowanie klimatyzacji w sali widowiskowej oraz przebudowanie schodów wejściowych. Ponadto osuszone i zaizolowane zostaną fundamenty gmachu.

– Przeprowadzone prace na pewno wpłyną na komfort prowadzonych w budynku zajęć oraz podczas przedstawień i koncertów. – deklarują na stronie internetowej Gminy Horyniec-Zdrój pracownicy GOK.

AH, elubaczow.com

1 komentarz

  1. nie dawno był robiony dach to teraz trzeba poprawiac gdzie jest nadzór w HORYNCU ZDROJU jest tak że oddaje się prace i nie podlega gwarancji mało tego że nikt tego nie kontroluje z jakich materiałów jest wykonane zadanie , na ulicy kolejowej jest chodnik zrobiony po dwoch miesiącach można nogi połamać ,bo jeden worek cementu był na 50 m i to norma dla horynieckich władz . ludzie opamietajcie sie przecież chwlą sie w telewizji jak tu jest oki i ten deptak na niwach ma przynosić zyski dla gminy , PANIE WÓJCIE PROSZĘ PODAC ILE KOSZTUJE MIESIĘCZNE UTRZYMANIE TEGO DEPTAKU I PARKU ZDROJOWEGO

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here