Za nami rajd rowerowy im. św. Jana Pawła II [ZDJĘCIA]

0

Po raz kolejny, w Wielkich Oczach udało się zorganizować rajd rowerowy im. św. Jana Pawła II. Miłośnicy jednośladów wyruszyli w 15-kilometrową trasę, by stopniowo nabrać kondycji, ale także, by w wydarzeniu mogli uczestniczyć najmłodsi cykliści.

Rajd rozpoczął się krótką modlitwą w sanktuarium w Wielkich Oczach. Następnie rowerzyści udali się w trasę. Prowadziła ona przez Żmijowiska i Wólkę Żmijowską do kapliczki przy pięciu sosnach. Tam odmówiono majówkę. Po modlitwie rowerzyści wrócili do Wielkich Oczu, gdzie każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy brelok ufundowany przez Wójta Gminy Wielkie Oczy Alberta Hawrylaka.

– Czas pandemii wymusił na nas przeniesienie sporej części działalności do Internetu. W ubiegłym roku zorganizowaliśmy – zamiast rajdu im. św. Jana Pawła II – akcję #selfiedlapapieża. Pomimo tego, że spotkała się ona z ogromnym zainteresowaniem brakowało nam bezpośredniego kontaktu z Wami. Cieszymy się, że w tym roku mogliśmy wrócić do tradycji. Mamy nadzieję, że to pierwsze, ale nie ostatnie z wydarzeń zorganizowanych w tym roku. Już szykujemy następne. – zapewniają organizatorzy.

Galeria zdjęć, fot. Gmina Wielkie Oczy.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here