Ruszyły zapisy do rajdu „Rowerowe Roztocze”

0

150 osób będzie mogło wziąć udział w rajdzie rowerowym „Rowerowe Roztocze”, który odbędzie się 26 czerwca. Organizatorzy na zgłoszenia miłośników jednośladów czekają do 11 czerwca.

Zdjęcie ilustracyjne, archiwum.

Długość trasy wynosić będzie 70km. Przebiegać będzie ona przez miejscowości Lubycza Królewska – Horyniec-Zdrój – Lubycza Królewska. Organizatorzy jej poziom określają jako trudny, więc wcześniej warto przygotować się do wyjazdu. Szczegóły trasy znajdują się pod linkiem: https://www.traseo.pl/trasa/rowerowe-roztocze-rajd-lubycza-krolewska-horyniec-zdroj-lubycza-krolewska.

Osoby, które chcą wziąć udział w rajdzie muszą wcześniej wpłacić wpisowe w wysokości 70 zł. Obejmuje ono wyżywienie (ciepły posiłek w Horyńcu-Zdroju, obiadokolacja/ognisko w Lubyczy na zakończenie rajdu), pakiet startowy (koszulka, znaczek, chusta, materiały promocyjne gmin Horyniec-Zdrój i Lubycza Królewska), opiekę ratownika medycznego na trasie, ubezpieczenie, opiekę przewodników w czasie zwiedzania cerkwi w Radrużu.

Rejestracja uczestników odbywa się poprzez formularz dostępny na stronie: https://docs.google.com/forms/.  Szczegółowy program, regulamin i niezbędne dokumenty znaleźć można pod linkiem: www.rajd.horyniec.info.

Organizatorami rajdu są Gmina Lubycza Królewska i Gmina Horyniec-Zdrój, a współorganizatorami – Nadleśnictwo Tomaszów oraz Nadleśnictwo Lubaczów.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here