Nowe wiosenne menu w Kresowej Osadzie

0

Mnóstwo osób z niecierpliwością czeka na 15 maja. Tego dnia zmienia się bardzo wiele. To koniec noszenia maseczek na świeżym powietrzu. Otwarte zostaną kina i teatry. Dostępne będą również ogródki w restauracjach. Z tej okazji szef kuchni Kresowej Osady, dla wszystkich smakoszy przygotował specjalne, wiosenne menu.

Od dawna Kresowa Osada swoje dania serwowała na wynos lub na dowóz. Teraz będziemy mogli znów poczuć niepowtarzalny klimat restauracji, bo otwiera ona swój ogródek. Na gości czeka także specjalne menu, w którym znalazły się ciekawe kompozycje smaków pełne nowalijek, owoców i warzyw oraz słodkich deserów.

Będzie można zamówić m.in. zupę z pokrzywy serwowaną z kluseczkami marchewkowymi, krem z batatów z mlekiem kokosowym i skórką limonki, pierś z kurczaka pieczoną sous-vide, podaną na wiśniach smażonych z gwiazdkami anyżu oraz „kawiorem” pomarańczowym czy smażonego jesiotra w palonym maśle, z sosem śmietanowym. Na deser podane zostaną lody w słoiku, szarlotka, sernik lub Crem Brule z dodatkiem owoców leśnych i kawałków bezy.

Restauracja jest czynna w soboty i niedziele w godz. 12:00 – 18:00. Wybierając się do Kresowej Osady warto zarezerwować wcześniej stolik – tel. 500 738 500.

Obiekt dostosował się do obecnych zasad sanitarnych:

Uwaga: Pracujemy odpowiedzialnie jako gastronomia zewnętrzna (na świeżym powietrzu, pod wiatą lub parasolem) z zachowaniem dystansu między stolikami – czytamy na profilu Kresowej Osady.

Poznajcie nowe wiosenne menu.

Niniejsza publikacja jest darmowym artykułem promocyjnym dla firmy z pakietu VIP z bazy lubaczowskie.pl.

Ty także możesz wykupić wizytówkę i zaprezentować swój biznes na elubaczow.com.

Chcesz wykupić wizytówkę? Masz pytania? Zadzwoń tel. 883 051 883.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here