Wraz z nastaniem wiosny oraz coraz cieplejszych dni, każdy chętnie wyrusza na spacer, czy wycieczkę, szczególnie w wolne dni.

Rodzice i opiekunowie chętniej wyruszają z maluchami na place zabaw z dziećmi. Kiedy dzieci są małe i nauka chodzenia jeszcze jest przed nimi lub dzieci stawiają dopiero swoje pierwsze niepewne kroki, idealna, a wręcz niezbędna podczas takich wypraw okaże się funkcjonalna spacerówka.

Jest wygodna dla rodzica jeśli chodzi o prowadzenie wózka oraz jego obsługę, ale również wygodna dla malucha, który zapięty pasami i tak będzie mógł się czuć komfortowo, obserwując wszystko dookoła.

Idealna spacerówka, to taka, która ma odpowiednią amortyzację, długą, szeroką budkę, chroniącą małą główkę dziecka, przed ostrym, letnim słońcem oraz taka z szerokim, komfortowym siedziskiem wraz z oparciem na nóżki, barierką oraz pasami bezpieczeństwa. Spacerówka, która spełnia powyższe, niezbędne funkcje to spacerówka Cybex Bailos S Lux, niemieckiego producenta.

Jest to wózek łatwy w obsłudze, skrupulatnie oraz solidnie wykonany, który podczas całego czasu użytkowania spełni swoją funkcję przez najbliższe 4 lata, jak również może posłużyć także następnym pokoleniom. Niemiecki producent wózków Cybex, stawia głównie na jakość wykonania i trwałość wykonania produktów, włącznie z efektem końcowym.

Cybex Bailos S Lux to elegancka i łatwa w obsłudze spacerówka, idealna w transporcie, na każdym terenie. Spacerówka ta to nie jedyne rozwiązanie, ponieważ decydując się na to rozwiązanie i ten akurat model, można uzyskać szansę na stworzenie systemu podróżnego, dzięki któremu wybrana spacerówka będzie dostępna już w całym zestawie.  W skład zestawu wchodzi: gondola S, wraz z miękkim wypełnienie, tzw. Cocoon S, siedzisko LUX, oraz fotelik samochodowy, dzięki któremu zaplanowane dalsze spacery i dłuższe podróże, staną się dla malucha i rodziców jeszcze bardziej komfortowe. Przy wyborze modułu podróżnego, należy zaopatrzyć się w niezbędne i dobrze dopasowane do wózka adaptery Balios S.

Cybex Bailos S Lux ma wiele zalet, przede wszystkim jest to spacerówka, której nie trzeba demontować, podobnie jak w przypadku tradycyjnej spacerówki, parasolki, składa się ją razem z siedziskiem. Taki system składania to wygoda oraz zaoszczędzanie czasu oraz sił. Wózek Bailos S Lux wyposażony jest w gumowe, skrętne koła obrotowe (z przodu), z możliwością blokady, są także odpowiednio amortyzowane. Dzięki nim możliwa jest płynna jazda po każdej, nawet trudnej nawierzchni. Wózek posiada pojemny kosz na zakupy, który pomieści nawet te spore pakunki.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here