W lubaczowskim „ogólniaku” zbierają elektrośmieci

0

W Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie trwa akcja „Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”, prowadzona w całej Polsce przez Green Office Ecologic.

Szkoła przystępując do projektu zbiera zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny. Im więcej go uzbiera, tym większy otrzyma bon, który będzie mogła wykorzystać na nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego lub materiałów biurowych. Do zbiórki mogą przyłączyć się nie tylko uczniowie, ale także mieszkańcy oraz firmy i instytucje. Przynosić można: komputery, drukarki, monitory, telefony, sprzęt rtv i agd, baterie, akumulatory, kable, tusze atramentowe, itp. Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.

Akcja trwać będzie do 26 maja. Koordynatorem projektu jest Małgorzata Górawska. Więcej informacji uzyskać można dzwoniąc pod numer telefonu 16 632 11 53 lub kontaktując się z organizatorami mailowo: sekretariat@lo-lubaczow.pl.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here