Lubaczów: Znamy wyniki XIII Prezentacji Tanecznych „Solo – Dance”

0

W Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie wybrano najlepszych tancerzy powiatu lubaczowskiego. Jury po ocenia nadesłanych nagrań wyłoniło zwycięzców XIII Prezentacji Tanecznych „Solo – Dance”.

Konkurs skierowany był do dzieci z przedszkoli, uczniów szkół podstawowych, średnich i osób dorosłych z całego powiatu lubaczowskiego. Z uwagi na panującą pandemię zgłoszenia przyjmowane były w formie nagrań. Jury w składzie Andrzej Kindrat – dyrektor Miejskiego Domu Kultury, Alina Kudyba i Iwona Zabrońska-Kapłon – instruktorki tańca w MDK, po obejrzeniu wszystkich prezentacji postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia. Wyniki przedstawiamy niżej:

I kategoria wiekowa /4-8 lat/: Miejsce I – Oliwia Szymeczko, miejsce II – Oliwia Piwoda, wyróżnienie: Zuzanna Urban.

II kategoria wiekowa /9-12 lat/: Miejsce I – Julia Dąbecka, miejsce II – Julia Hałucha i Wiktoria Krzyszkowska, miejsce III – Zuzanna Soliszewska i Milena Cisek, wyróżnienia: Kornelia Dutko,Magdalena Wojciechowska, Aleksandra Lantenszleger.

III kategoria wiekowa /13-16 lat/: Miejsce I – Barbara Wołczyk, miejsce II – Maja Babik i Milena Kruk, miejsce III – Julia Rejman i Oliwia Pruchnicka, wyróżnienia: Sonia Kołodziej, Klaudia Tęcza.

IV kategoria wiekowa /powyżej 16 lat/: Miejsce I – Nina Szymeczko, miejsce II – Katarzyna Zaborniak.

– Dziękujemy wszystkim za ciekawe i liczne nagrania prezentacji tanecznych oraz duże zainteresowanie konkursem. Gratulujemy pomysłów, odwagi, a laureatom wspaniałych układów tanecznych. – mówią organizatorzy.

Dyplomy i nagrody dla laureatów i osób wyróżnionych będzie można odebrać w dniach 12-14 maja br. po wcześniejszym kontakcie telefonicznym po numerem 16 632 96 35 wew. 24.

Organizatorem konkursu był Miejski Dom Kultury im. Aleksandra Sas Bandrowskiego w Lubaczowie, a współorganizatorem Powiatowe Centrum Kultury w Lubaczowie.

elubaczow.com, lubaczow.pl

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here