„Don Diego” znów na Gromdzie! Starcie Kubiszyna może skraść show

2

Mateusz Kubiszyn wraca do gry. Po wygranym finale na Gromdzie 3, dziś zobaczymy go w akcji podczas Gromdy 5. Tym razem „Don Diego” wystąpi w tzw. super walce. Rywalem lubaczowianina będzie Paweł „Byku” Strzelczyk. Początek transmisji o 20!

fot. GROMDA / Materiały prasowe.

W grudniu Kubiszyn w wielkim finale Gromdy 3 pokonał Krystiana „Tysona” Kuźmę i zgarnął czek na 100 tysięcy złotych. Pieniądze za wygraną już zainwestował.

– Część poszła na spłatę kredytu na mieszkanie, część na przyjemności, a cześć na biznes, w który wchodzę z kolegą. To wypożyczalnia crossów elektrycznych. W moich okolicach jest piękna przyroda, jest gdzie jeździć i co podziwiać – zdradza Mateusz Kubiszyn w wywiadzie dla Super Expressu.

Choć walki na gołe pięści to tylko dodatek w karierze Kubiszyna, to „Don Diego” nie ukrywa, że ta odmiana sportów walki mu odpowiada:

– Traktuję to jako dodatek, zwiększoną dawkę adrenaliny, coś co wykracza poza normy. Wbrew pozorom nie jest to sport dla półgłówków, w ringu trzeba walczyć inteligentnie, mądrze, inaczej nie ma szans na sukces.

Dziś „Don Diego” wystąpi w tzw. super walce, ale w przypadku kontuzji jednego z zawodników, którzy wezmą udział w turnieju, będzie szansa wskoczenia do drabinki.

Transmisja na żywo z gali GROMDA 5 będzie dostępna w systemie PPV na gromda.tv. Zachęcamy do zakupu dostępu do transmisji przez link wspierający Kubiszyna:

https://gromda.tv/#/ref/dondiego

Czym jest Gromda?

Gromda to gale emocjonujących walk na gołe pięści w formule bokserskiej. Zawodnicy uderzają więc tylko pięściami i w pojedynkach nie występuje parter czy zapasy, a więc elementy walk znane kibicom z MMA.

elubaczow.com, Sport Super Express

2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here