Konto dla firmy przez Internet – jak otworzyć rachunek firmowy online?

0

Coraz więcej rzeczy robimy przez Internet. Szczególnie od zeszłego roku nasza działalność przeniosła się do sieci. Nie inaczej jest z korzystaniem z oferty banków. Jeśli jesteś nowym przedsiębiorcą, koniecznie skorzystaj z możliwości otwarcia konta firmowego bez wychodzenia z domu! Tym bardziej, że oferta online może być dużo bardziej korzystna…

Założenie konta firmowego jest bardzo proste. Wystarczy wybrać ofertę, zwracając uwagę na opłaty i potrzebne funkcjonalności oraz aktualne promocje, a następnie wypełnić wniosek. Możesz to zrobić, mając już założoną firmę. Możesz również założyć firmę wraz z wnioskowaniem o konto firmowe.

Konto dla firmy online – gdzie szukać?

Jeśli interesują Cię najlepsze konta dla firmy online, koniecznie wejdź na ranking kont firmowych. Oszczędzisz mnóstwo czasu. Zamiast przeglądać w nieskończoność oferty na stronach banków, po prostu sprawdzisz wszystkie szczegóły na stronie rankingu!

Co więcej, ranking przedstawia aktualne promocje bankowe kont firmowych. Warto się tym zainteresować. W ramach takiej promocji dla nowych klientów możesz zarobić od kilkuset do ponad tysiąca złotych za samo aktywne korzystanie z konta firmowego lub płacenie firmową kartą!

Jak korzystać z rankingu kont firmowych przez internet?

Tak więc jesteś na stronie rankingu. Co dalej?

Przede wszystkim, zastanów się, czego oczekujesz od konta. Czy interesują Cię tylko konta w promocji? A może tylko darmowe konta, z darmową kartą, przelewami online i wypłatami z bankomatów? Jeśli tak, zaznacz odpowiednie filtry. W ten sposób liczba dostępnych ofert zostanie zawężona do tych, które spełniają Twoje oczekiwania.

Następnie zapoznaj się ze szczegółami ofert. Przede wszystkim sprawdź podsumowanie – znajdziesz w nim zestawienie najważniejszych informacji wyróżniających konto, zarówno na plus, jak i na minus. To tu przeczytasz, czy są dostępne innowacyjne płatności mobilne, czy konto walutowe jest bezpłatne, czy razem z kontem firmowym dostajesz dostęp do księgowości online. Tu też znajdziesz wszystkie ostrzeżenia, na przykład przed wysokimi opłatami za jakąś usługę.

Następnie przejdź do opłat za posiadanie konta i karty, za przelewy i za korzystanie z bankomatów. Zwróć uwagę, jakie warunki musisz spełnić, żeby nie płacić za posiadanie konta lub daną funkcjonalność.

Ranking kont firmowych online udostępnia Ci także szczegółową tabelę opłat i prowizji, gdzie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje.

Gdy już dokonasz wyboru, po prostu kliknij w przycisk „załóż konto” obok danej oferty i wypełnij formularz, do którego zostaniesz przekierowany. I już – konto wybrane i założone.

Podsumowując, ranking kont firmowych to sposób na szybkie otwarcie konta firmowego bez wychodzenia z domu.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here