Prezenty na ślub – co kupić młodej parze?

0

Upominek dla państwa młodych powinien dobrze się prezentować, a równocześnie cechować się praktycznością. Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu, dlatego warto młodym podarować coś, z czego na pewno będą zadowoleni.

Wiele par młodych sporządza listę prezentów dla gości, którzy następnie dokonują zakupów z owego wykazu. W ten sposób można uniknąć sytuacji, gdy goście obdarowują młodych takim samym prezentem, np. konkretnym sprzętem AGD. Co jednak zrobić w sytuacji, gdy nie ma takiej listy? W poniższym artykule prezentujemy garść pomysłów na efektowne, a przy tym funkcjonalne podarunki ślubne.

Zastawa stołowa

Zastawa stołowa to bardzo elegancki, a równocześnie praktyczny prezent. Polecanym wyborem są zarówno pełne komplety składające się z talerzy płaskich, głębokich, sosjerki, półmisków, wazy do zupy i innych elementów, jak i stylowych serwisów kawowych, czyli zestawów obejmujących dzbanek, spodki i filiżanki.

Do najbardziej eleganckich należą zestawy utrzymane w białej kolorystyce, jednakże nic nie stoi na przeszkodzie, aby zakupić zastawę w innych barwach. Jeśli wiesz, jakie kolory w wystroju wnętrz czy też właśnie w sprzęcie AGD albo elementach wyposażenia kuchni lubi młoda para, możesz zakupić produkty właśnie w takich barwach. Szczególnie polecane są komplety wykonane z porcelany, choć dużym uznaniem cieszą się również zestawy ceramiczne.

Ekspres do kawy

Dawno już minęły czasy, gdy młodym kupowało się w prezencie ślubnym żelazka, czajniki czy odkurzacze. Nie znaczy to jednak, że należy zupełnie zrezygnować ze sprzętu AGD. Polecanym upominkiem ślubnym może być ekspres do kawy. To praktyczny upominek, ale równocześnie oryginalny. Obecnie w sklepach ze sprzętem znaleźć można urządzenia, które wyróżniają się bardzo estetycznym, nietuzinkowym designem. Dzięki temu stanowią nie tylko funkcjonalną, ale również bardzo stylową ozdobę kuchni.

Garnek rzymski

Zamiast klasycznego kompletu garnków podaruj młodej parze tzw. garnek rzymski. To naczynie wykonane z naturalnej gliny, niekiedy dodatkowo pokryte glazurą. Modele te pozwalają na zdrowe duszenie i zapiekanie dowolnych potraw warzywnych, rybnych i mięsnych. W odróżnieniu od zwyczajnych garnków sprzęt ten wstawia się do piekarnika po wcześniejszym zamoczeniu w wodzie. Parująca pod wpływem wysokiej temperatury woda sprawia, że przygotowywane potrawy nie tracą swoich wartości odżywczych, a dodatkowo są bardzo soczyste. Garnki rzymskie to polecany podarunek dla miłośników smacznego i zdrowego gotowania.

Kartka na ślub

Wybierając się na ślub jako gość, koniecznie dołącz do prezentu kartkę okolicznościową. Kartki ślubne https://www.twojakartka.pl/slub/ to niedrogi, ale bardzo elegancki i polecany gadżet, który uzupełni każdy upominek. Możesz w nich napisać szczere życzenia dla młodej pary, a także włożyć prezent pieniężny. Karta ślubna to akcesorium, które stanowi piękną pamiątkę dla nowożeńców. Dzięki niej nawet po wielu latach małżonkowie mogą powrócić myślami do tego wyjątkowego dnia i jeszcze raz zapoznać się ze szczerymi życzeniami złożonymi im przez bliskich.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here