Krystian Kłysewicz od dawna ukazuje nam niezwykłość naszej okolicy przedstawiając na zdjęciach i filmach jej najpiękniejsze zakątki. Teraz swoją działalność chce rozszerzyć o całe Roztocze, ale to wiąże się z większymi kosztami, więc prosi o wsparcie tych, którzy doceniają jego działania i pasję.

Oto jedna z produkcji Krystiana prezentująca Ziemie Lubaczowską.

Krystian Kłysewicz z Horyńca-Zdroju dał nam się poznać jako niezwykły fotografik. Jest współautorem albumu „Roztocze”, a jego profil na Facebooku Krystian Kłysewicz – Imagine Pictures śledzi ponad 10 tys. użytkowników. Znane są nam również jego filmowe produkcje. Pięć timelapsowych części Bieszczady Cztery Pory Roku biły swego czasu rekordy popularności. Krystian Kłysewicz należy do Związku Polskich Fotografów Przyrody – Okręg Roztoczańsko – Podkarpacki. Na swoim koncie uzbierał wiele nagród uczestnicząc w licznych konkursach fotograficznych. Pochwalić się może m.in. Kryształowym Dronem za zdobycie pierwszego miejsca na Międzynarodowym Drone Film Festiwal we Wrocławiu 2019 r.

Teraz Krystian Kłysewicz obrał sobie kolejny ambitny plan – chce zrealizować film pt. „Dzień na Roztoczu”, który ukazać miałby całe Roztocze. Nikt nie podjął się jeszcze takiej inicjatywy.

– Do tej pory nakręciłem kilka podobnych filmów z serii „Dzień na Roztoczu”- ale głównie koncentrowały się one na małym areale np. Ziemia Lubaczowska. W tym roku chcę się zmierzyć z całym Roztoczem czyli Wschodnim, Środkowym i Zachodnim. – mówi Krystian Kłysewicz.

Na nagrania przeznaczył sobie cały rok, bo chce w nim ukazać Roztocze we wszystkich porach roku.

– Będzie to ogrom pracy, tysiące przejechanych kilometrów, dziesiątki wyjazdów, wschodów i zachodów słońca. (…) Film w większość zostanie wykonany z drona – innymi słowy – Roztocze z lotu ptaka w czterech porach roku! Rewelacyjną muzykę do filmu napisze jak zawsze mój Brat Marcin Kłysewicz. – tłumaczy.

Jednak, by jego ambitne plany mogły zostać zrealizować potrzebuje sporych środków finansowych. Zbiórka prowadzona jest na portalu https://zrzutka.pl/fucsx5. Tam też zapoznać się można z dotychczasowymi projektami Krystiana Kłysewicza.

– Przygotowałem dla Was szereg „bonusów” które otrzymacie w zamian, ponieważ wyznaję zasadę, że w życiu nie ma nic za darmo. Zapraszam również do kontaktu obiekty noclegowe, gastronomiczne, atrakcje turystyczne – w zamian za wsparcie oferuję reklamę w moich produkcjach. – deklaruje Krystian Kłysewicz.

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here