Sporo chętnych do Przeglądu Kapel CieszFanów Festiwalu

2

Do Przeglądu Muzycznego CieszFanów Festiwal 2021 zgłosiło się blisko 50 kapel. Organizatorzy ogłosili już listę tych, które powalczą o głosy internautów. Zwycięzcy wystąpią w sierpniu na cieszanowskiej scenie.

Fot. Mariusz Pajączkowski, cieszfanow.pl

Jak wspominaliśmy w lutym, CieszFanów Festiwal to także Przegląd Zespołów Rockowych. W jego ramach grupy mogły zgłosić swoją chęć wystąpienia na Festiwalu. Jednak program wydarzenia przewidział miejsca tylko dla najlepszych, więc chętni muszą przejść przez sito weryfikacji. Pierwszego wyboru kapel dokonała komisja. Spośród 50 zgłoszeń wyróżniła te, które wystąpią w koncercie online. Wybór nie był prosty. Ten etap przeszło 11 kapel. Do drugiego etapu zakwalifikowali się: Dża Dża Dziady, Klangor,  4dziki, HOOK, Makiwara, Simplicity , Jake Starsky, Marne Szanse, Misscore, Pyton i Transgresja – to oni dla nas wystąpią online.

Niebawem internauci wybiorą dwa zespoły, które wystąpią na CieszFanów Festiwal. Oznacza to, że to właśnie Wy, wybierzecie te grupy, z którymi chcecie się spotkać w Cieszanowie. Jeden zespół takie wyróżnienie otrzyma od Jury CFF.

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

2 komentarze

  1. Kto to oceniał te kapele jaka komisja. Dobrze jakby to oceniali jacyś ludzie znający się na muzyce a tutaj wśród nowej ekipy niestety nie ma takich. Może niech wszystkie kapele do konkursu wybierają festiwalowicze.
    Po co kolejny raz prezentować zdjęcie kapeli z ubiegłego roku, która przegrała przegląd kapel a za sprawą wszechwładnego dyrektora wystąpiła i to na wozie. Niestety nic tu nie było ciekawego aby się prezentować same wulgaryzmy. Jaki dyrektor festiwalu taki zespół. Trzeba być niewierzącym i wyjątkowo nie nawidzić wiary katolickiej, aby pozwolić na takie coś i promaować.
    Oto fragment : „Wpier*** do kościoła i łapię proboszcza, nabijam go na wiertło ku**** nie nawidzę gościa. Nabijam na plebanię i przewiercam ministranta otworów już ma tyle…”
    https://www.youtube.com/watch?v=WCz3f-WOp5E

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here