„Kresowe Wspomnienia” do 30 kwietnia

0

Organizatorzy trzeciej edycji konkursu literackiego „Kresowe Wspomnienia” przedłużyli termin nadsyłania prac do 30 kwietnia. Przypominamy, że rywalizacja skierowana jest do uczniów klas VII, VIII szkół podstawowych oraz I i II klas szkół średnich.

O tym, że ruszyła trzecia edycja „Kresowych Wspomnień” pisaliśmy już w październiku minionego roku. Informowaliśmy, że uczestnicy muszą napisać prozą pracę w dowolnej formie (np. wywiad, reportaż, wspomnienie, opowiadanie itp.) na podstawie relacji świadków lub ich potomków, a tematem opracowania powinny być Kresy.

Organizatorzy – Miejska Biblioteka Publiczna w Lubaczowie oraz Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich – przedłużyli termin nadsyłania prac do 30 kwietnia. Zgłoszenia należy przekazać osobiście lub przesłać na adres Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Władysława Broniewskiego w Lubaczowie, ul. Tadeusza Kościuszki 18, 37-600 Lubaczów (decyduje data stempla pocztowego).

O terminie rozstrzygnięcia uczestnicy zostaną poinformowani oddzielnym pismem na adres szkoły wskazany w załączniku lub telefonicznie.

Szczegóły i niezbędne dokumenty oraz regulamin dostępne są na stronie MBP pod adresem: www.mbp.lubaczow.pl/.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here