Jak urządzić nowoczesną łazienkę?

0

Ekskluzywna, nowoczesna i funkcjonalna łazienka jest w stanie zapewnić nam na co dzień odpowiednią dawkę odprężenia i komfortu. Dlatego przystępując do jej projektu musimy być świadomi, że zaaranżowanie niepowtarzalnej przestrzeni i wyposażenia łazienki to proces ,który wymaga profesjonalnego planowania oraz niezwykłej dbałości o szczegóły. Oprócz estetyki ważną rolę będzie odgrywać również funkcjonalność pomieszczenia. Dzięki temu nie będziemy musieli remontować łazienki już po kilku latach, aby wyeliminować wszystko to, co nam najbardziej przeszkadza w jej użytkowaniu. Jak więc urządzić nowoczesną i luksusową łazienkę? Na co zwrócić szczególną uwagę? Zapraszamy do lektury!

1. Jak urządzić łazienkę w nowoczesnym stylu?

2. Ekskluzywna armatura łazienkowa

1. Jak urządzić łazienkę w nowoczesnym stylu?

Praktycznie każdą łazienkę można podzielić na odpowiednie strefy, a profesjonalnie zaprojektowanie rozmieszczenie w nich wszystkich niezbędnych akcesoriów i mebli zapewni wymagany komfort ich użytkowania. Większość dostępnych na rynku wzorów ceramiki, akcesoriów czy armatury projektowana jest w neutralnym stylu i kolorystyce, lecz jeśli marzy nam się ekskluzywna łazienka z charakterem i w niepowarzalnym stylu warto zajrzeć do takich sklepów jak https://www.strefaluksusu.pl/. Znajdziemy tam niecodzienne i oryginalne wyposażenie łazienkowe w Warszawie znanych producentów takich jak Flaminia, Bruma czy Burlington, a także wielu innych, dzięki któremu zaprojektujemy naszą łazienkę marzeń. 

2. Ekskluzywna armatura łazienkowa

Ekskluzywna łazienka to również ekskluzywna armatura, przy czym ważne jest jej dopasowanie do naszych osobistych preferencji. Jeżeli mamy do zagospodarowania w miarę przestronną przestrzeń łazienkową to warto rozważyć umieszczenie w niej nie tylko prysznicu, ale również wanny. W przypadku, gdy mamy naprawdę dużą łazienkę możemy pokusić się o zainstalowanie wanny wolnostojącej. W zestawieniu z wolnostojącą baterią w odcieniu szczotkowanego złota będą tworzyć niezwykłe połączenie przyciągające oko. Stawiając na charakterystyczne detale w  takie jak np. złote czy czarne baterie umywalkowe możemy w prosty sposób uzyskać efekt ekskluzywnej, nowoczesnej łazienki. Jeśli zdecydujemy się na armaturę w kolorze czarnym warto również zainwestować w misę wc w tym samym kolorze, np. misę wc rimless z deską wolno opadającą. Dzięki zachowaniu zbliżonej kolorystyki dodatków i akcesoriów w całej łazience uzyskamy harmonijną i ekskluzywną przestrzeń, o której marzyliśmy. 

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here