Firanki – idealne do każdego pomieszczenia

0

Nadają szyku i stylu każdemu pomieszczeniu. Sprawiają, że często nie za ciekawe wykończenie okien jest niewidoczne dla oka domowników i gości. Gwarantują także stosunkowo dobrą ochronę prywatności przed gapiami. Wszystko to zapewniają firanki, o których dziś nieco powiemy. Możliwości ich wyboru jest bowiem sporo. Zastanawiasz się, na co konkretnie powinieneś postawić i do jakich pomieszczeń warto te firanki wybierać? Sprawdź!

1. Firanki do salonu – tam nie może ich zabraknąć

2. Jakie firanki do kuchni wybrać?

3. Firanki gotowe – czy to dobre rozwiązanie?

Nie wiesz, na jakie firanki najlepiej postawić? Nic dziwnego, możliwości masz wiele, dziś przedstawimy Ci kilka propozycji do dwóch pomieszczeń w domu, gdzie spędzasz najwięcej czasu. Mowa oczywiście o kuchni, ale również salonie. Zapraszamy do czytania!

Firanki do salonu – tam nie może ich zabraknąć!

Element wykończenia salonu, którego po prostu nie może zabraknąć. Prezentują się w nim świetnie z kilku podstawowych powodów. Przede wszystkim salon to przeważnie miejsce wykończone w jasnych barwach, a białe firanki jeszcze potęgują to wrażenia. Czy to koniec? Oczywiście, że nie! Stawiając na firanki w salonie możesz z powodzeniem zasłonić widok z zewnątrz, szczególnie gdy okna są sporych rozmiarów, a często salony są mocno przeszklone. Co więcej, są przeszklone po coś, a dokładnie po to, aby promienie słoneczne w wysokim stopniu mogły przebijać się do tego pomieszczenia. Firanki w przeciwieństwie do zasłon nie zablokują promieni!

Jakie firanki do kuchni wybrać?

Możliwości, jak możesz się domyślać jest sporo. Firanki do kuchni sprawdzą się wtedy, kiedy na ich powierzchni znajdzie się ciekawy wzór, może motyw. Czasem firanki mają wzory kawy, czy jedzenia. Możesz także postawić na coś prostszego, najlepiej bardzo gładką i prostą firankę gotową, która wypełni pomieszczenie spokojem. Rozwiązań jest naprawdę wiele, wszystko więc zależy od Twoich indywidualnych preferencji.

Firanki gotowe – czy to dobre rozwiązanie?

Bez dwóch zdań tak. Przede wszystkim nie musisz martwić się docinaniem firanki. Wystarczy, że podasz wymiary okna, czy samej firanki, której potrzebujesz, a firanka gotowa zostanie Tobie zaoferowana. Możliwości jest bowiem sporo, wymiary często różnią się od siebie kilkoma centymetrami. Idealnie dostosujesz długość i szerokość firanki do swoich potrzeb. Możesz się o tym przekonać, jeśli wejdziesz na stronę sklepu z firankami, którą podaliśmy w linku u góry.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here