Znamy wyniki konkursu plastycznego „Wielkanocny Dom”

0

Znamy wyniki konkursu plastycznego „Wielkanocny Dom”. Na stronie internetowej Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie dostępna jest wystawa online, na której można obejrzeć zdjęcia nagrodzonych prac.

Na fotografiach przedstawiono ozdoby wielkanocne przygotowane przez osoby biorące udział w konkursie plastycznym „Wielkanocny Dom”. Do tegorocznej, dziesiątej edycji nadesłano 89 prac – pisanek, kraszanek i stroików świątecznych wykonanych różnymi technikami przez dzieci, młodzież i dorosłych. Bogactwo prac przyprawia o kolorowy zawrót głowy.

Konkurs podzielony był na kategorie wiekowe oraz rodzaj wykonanej pracy. Jury bacznie przyglądając się wszystkim dziełom nagrodziło następujących autorów prac:

Dorośli

STROIK
I miejsce JUSTYNA BROŹ
II i III miejsca nie przyznano

PISANKA – KRASZANKA
I miejsce JOWITA SANOK
II miejsce RENATA POLCZAK
III miejsce JOANNA SANOK

Młodzież


STROIK:
I miejsce MAREK TAPPER
II miejsce DENIS WOLANY
III miejsce EWELINA CHEŁCZYŃSKA

PISANKA – KRASZANKA
I miejsce EMILIA MAZUREK
II miejsce AGNIESZKA SAS
III miejsce MAGDALENA ŚWIERCZEK

Dzieci

STROIK:
I miejsce KAMILA HEC
II miejsce NIEPUBLICZNY PUNKT PRZEDSZKOLNY Krowica Sama
III miejsce BARTOSZ TWORKO

PISANKA – KRASZANKA
I miejsce ZUZANNA TREMBICKA
II miejsce MALWINA KOSICKA
III miejsce KAMIL BERNACKI

Zwycięzcy będą mogli odebrać nagrody w dniach w dniach 6 – 7 kwietnia (wtorek – środa) w godz. 10.00 – 12.00. Wcześniej jednak należy skontaktować się z koordynatorem konkursu – instruktor Grażyną Bielec – pod numerem telefonu 632 96 35 wew. 21. Po wyznaczonym terminie, nagrody nie będą wydawane.

– Organizator dziękuje wszystkim uczestnikom konkursu, opiekunom, nauczycielom, instruktorom i rodzicom, którzy wspólnie wykonywali prace, zadbali o pielęgnowanie tradycji oraz udostępnili zdjęcia prac, które wszystkie zasługują na uznanie! Prace imponują pomysłowością, kolorystyką, wielorakimi technikami oraz estetyką. – czytamy na stronie internetowej MDK.

Wystawa online dostępna jest pod linkiem: http://www.mdklubaczow.pl/

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here