Nowy salon Red Mobile w Lubaczowie już otwarty

0

Nowy telefon? Eleganckie etui? A może profesjonalny serwis GSM?

Niezależnie czego potrzebujesz, znajdziesz to w nowym Salonie RED Mobile! To nie prima aprilis, od 1 kwietnia jesteśmy w Lubaczowie!

Nowy Salon GSM RED Mobile – to miejsce, które gwarantuje dostęp do najlepszych produktów. W naszej ofercie znajdziesz m.in.: telefony, smartphony, tablety, słuchawki, etui, szkła hartowane, ładowarki, kable USB, karty pamięci, uchwyty samochodowe i wiele innych produktów których możesz potrzebować podczas eksploatacji swojego telefonu.

Jeżeli masz problem z wyborem odpowiedniego sprzętu dla Siebie, chętnie doradzimy i wspólnie dobierzemy najlepsze urządzenie. Naszą firmę tworzy zespół ekspertów, dla których telefony to nie tylko praca ale przede wszystkim pasja.

RED Mobile to również profesjonalny serwis, który od ręki wyceni oraz w możliwie krótkim terminie dokona naprawy. Posiadamy specjalistyczny sprzęt pomiarowy, przez co potrafimy wymienić wyłącznie uszkodzoną część, a nie całe kosztowne układy. Na pewno słyszałeś w innym serwisie, że Twojego telefonu nie da się naprawić? W RED Mobile przyjęliśmy, że na pewno nie damy rady dotknąć słońca a o pozostałych rzeczach musimy się przekonać na własnej skórze.

Serdecznie zapraszamy, nasze sklepy tworzymy po to aby spełniały oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Czekamy na Was w naszym sklepie przy ul. Marii Konopnickiej 2C w budynku Agencji Ubezpieczeniowej Polisa Plus. Podążajcie za kolorem czerwonym a na pewno do nas traficie.

Niestety obecna sytuacja epidemiologiczna nie pozwala zorganizować hucznego otwarcia z szampanem ale i na to przyjdzie czas. Dla wytrwałych czytelników, którzy dotarli do końca, informujemy, że pierwszych 100 Klientów otrzyma od nas ciekawy upominek.

Zachęcamy do odwiedzenia i polubienia naszych profili społecznościowych aby być na bieżąco z naszymi promocjami:

https://www.facebook.com/RedMobile.gsm

https://www.instagram.com/redmobile_telefony/

https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/HDkHY/

Materiał partnera.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here