Wiemy, kto zrobił najładniejszą „Świąteczną Kartkę Wielkanocną”

0

Komisja oceniła już prace, które wpłynęły na konkurs „Świąteczna Kartka Wielkanocna” organizowany przez Powiatowe Centrum Kultury w Lubaczowie. Przedstawiamy pełną listę zwycięzców.

Fot. facebook.com/pcklubaczow

Konkurs skierowany był do dzieci, młodzieży i dorosłych. Uczestnicy musieli wykonać samodzielnie, o dowolnym formacie i dowolną techniką kartkę wielkanocną. We wtorek (23.03) komisja oceniła prace, które podzielone zostały na dwie kategorie wiekowe – dzieci i młodzież szkolna oraz dorośli. W tej pierwszej nagrodę główną otrzymała Magdalena Furgała. Drugie miejsce zdobyła Justyna Ilnicka, a trzecie – Bartosz Mazur. Wyróżnienia powędrowały do Kingi Kubiszyn, Emilii Adamczuk i Pauliny Tasior. Natomiast w drugiej kategorii wiekowej pierwsze miejsce otrzymała Renata Polczak, drugie – Anita Kuchta-Kurasińska, a trzecie – Teresa Stopa. Wyróżnienie dostała Czesława Szczepańska.

Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie.

– Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w kolejnych konkursach. – mówią.

Autorzy zwycięskich prac otrzymają dyplomy oraz nagrody pieniężne. O terminie i sposobie wręczenia nagród zainteresowane osoby poinformowane zostaną telefonicznie.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here