Trwają zapisy do Wiosennego Marszu na Orientację

0

To ostatnie chwile na zgłoszenie się do „Wiosennego Marszu na Orientację”, który ruszy w sobotę, 20 marca w Gorajcu. Chętni swój udział mogą zgłaszać do środy, 17 marca.

– Marsze na orientację to świetna zabawa, niosąca ze sobą sprawdzenie swojej umiejętności posługiwania się kompasem i mapą, czyli zwyczajne orientowanie się w terenie. – zapewniają organizatorzy – Stowarzyszenie Szczep Niezłomnych.

Dla uczestników przygotowano dwie trasy – dla początkujących i tych nieco zaawansowanych. W tej pierwszej wziąć mogą patrole maksymalnie 4 osobowe (do 14. roku życia), które trasę muszą pokonać w 2 godziny. Z kolei grupy bardziej doświadczonych zawodników mogą liczyć maksymalnie 3 osoby. Dla nich na wykonanie zadania ustalono 3-godzinny limit czasowy.

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.szczepniezlomnych.pl w zakładce „Imprezy”. Opłata startowa wynosi 20 zł (dla 1 osoby). Dla mieszkańców Gminy Cieszanów, udział w Marszu na Orientację jest bezpłatny, jednak wcześniej należy dokonać zapisów. Regulamin i niezbędne dokumenty dostępne są na stronie: http://cieszanow.pl/.

Na uczestników czekają zestawy startowe, ciepły posiłek, oraz niespodzianka przygotowana od Seniorów z Domu Dziennego Pobytu w Chotylubiu.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here